مطالعه در ارتباطات و روابط عمومی | جشنواره نوروز

موجودی: موجود نمی باشد.
205,000تومان
+

به مناسبت فرا رسیدن بهار و عید سعید نوروز انتشارات ادیبان روز چهار کتاب در حوزه ارتباطات و روابط عمومی از بهترین های نشر خود  را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. این بسته شامل کتاب های زیر است:


رسانه‌شناسی

مؤلف: وحید محمدپور

**در کتاب رسانه شناسی سعی شده تا با گردآوری و بررسی مطالبی درباره رسانه و جستجو در این حوزه نکاتی را به اطلاع پژوهندگان این حوزه برسانیم. همچنین با توجه به تدریس در این رشته مطالبی توسط نویسنده گردآوری شده که بیشتر به صورت کاربردی است و می تواند موردتوجه دانشجویان قرار بگیرد


نظریه‌های رسانه

مؤلفین: سیدمهدی شریفی | افشین امیدی

**کتاب نظریه های رسانه، بخشی از سیر تحول نظریه رسانه ها را نشان می دهد و مؤلفین با عنایب به ترتیب رخدادهای مهم هر دیدگاه، جریان یا نظریه، سعی کرده اند تا گوشه ای از این بار متنی و گفتمانی را با بیانی ساده و بی تکلف به محک آموزش و تجربه وارد کنند.


اصول ارتباطات و تبلیغات

مؤلفین:بابک شمس ناتری | حامد باقری توستانی

**در کتاب اصول ارتباطات و تبلیغات به دو کلیدواژه ارتباطات و تبلیغات در کنار هم پرداخته شده است. تبدیل کردن عملکرد تبلیغاتی به یک جریان مؤثر تبلیغاتی نیازمند آشنایی بیشتر با اصول علمی ارتباطات است.


مخاطب شناسی

مؤلفین: الناز بیات | حسین بهرامی

**در کتاب "مخاطب شناسی " تلاش شده است تا ضمن آشنایی با مفهوم و ماهیت مخاطب از منظرهای مختلف و جایگاه رسانه، انواع مخاطب با توجه به نظریات مختلف در طول زمان بررسی گردد. سپس دسته بندی مخاطبان از منظرهای مختلف ارائه خواهد شد. آنگاه مخاطب را از لحاظ روان شناسی و متغیرهای رفتاری و نیز عوامل و ابزارهای موثر در انگیزش مخاطب را از نظر می گذرانیم. از طرفی با رسانه و انواع آن، ویژگی ها و نقش های رسانه، رسانه های جدید و وسایل ارتباط جمعی بین المللی آشنا خواهیم شد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید