مطالعه کارآفرینی (بخش اول)| جشنواره نوروز

موجودی: موجود نمی باشد.
336,000تومان
+

به مناسبت فرا رسیدن بهار و عید سعید نوروز انتشارات ادیبان روز چهار کتاب در حوزه کارآفرینی از بهترین های نشر خود  را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. این بسته شامل کتاب های زیر است:


مدیریت کسب وکار و بهره‌وری

مؤلفین: الناز بیات | مهرداد بیات

**کتاب مدیریت کسب وکار و بهره وری مروری دارد به مباحثی همچون کسب و کار، مهارت های کسب و کار، تقسیم بازار، استراتژی های انتخاب بازار هدف، آمیخته بازاریابی و از همه مهمتر طرح کسب و کار و شیوه نگارش آن و در نهایت ارتباط آنها با بهره وری و هم افزایی که خود شاخص اصلی بهره وری و مدیریت بهره وری می باشند


مهارت‌ها و قوانین کسب‌وکار

مؤلفین: آناهیتا امینی حاجی باشی | الناز بیات | حسین بهرامی

**کتاب مهارت‌ها و قوانین کسب‌وکار راه آغاز یک کسب و کار و موفقیت در آن را به شما می نمایاند. این نوشته با هدف آشنا ساختن خواننده با مهارت ها و قوانین کاربردی کسب و کار در شش فصل تنظیم شده است و اصول کسب و کار، مهارت های ارتباطی و فنون مذاکره، قوانین و مقررات کسب و کار، قوانین و مقررات مالیاتی، قوانین تجاری و گمرکی و بانکی و مفاهیم و تکنیک های بهره وری را بررسی می کند


کارآفرینی

مؤلفین: حسین بهرامی | سمیرا میرزاپور | محمود صیادی

**کتاب کارآفرینی وظایف کارآفرین، عوامل کلیدی کارآفرین، مزایا و منافع کارآفرین، نقش کارآفرینی در اشتغال و کارآفرینی در ایران به تفصیل توضیح داده شده اند. درا ین کتاب همچنین به دو واژه خلاقیت و نوآوری به عنوان دو عامل مهم در کارآفرینی نیز پرداخته شده است. مدیریت کسب و کار، طرح کسب و کار، و فرهنگ کسب و کار نیز از دیگر مباحثی است که در این کتاب به آنها توجه شده و در رابطه با کارآفرینی مورد بحث قرار گرفته اند.


شکوفایی و مرگ کسب‌وکارها

مؤلف: محمدرضا حمیدی زاده

**هدف کتاب شکوفایی و مرگ کسب و کارها تبیین دانش تفکر جدیدی با نام  راهبردهای شناخت و هدایت شکوفایی و مرگ کسب و کارها: نشانه های رشد، افول و سقوط است، لذا بر آن پایه، با ارتقای شناخت و یافتن راه هدایت مطابق معیارهای نیل به شکوفایی، رشد و تعالی، می توان توازن و بهره گیری از حد و ظرفیت شخص و سازمان را شکل داد.

ستاد برگزاری دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک کتاب راهبردهای شناخت و هدایت شکوفایی و مرگ کسب وکارها را به عنوان کتاب مدیریت استراتژیک سال 97 شکور انتخاب کرد و مورد تجلیل قرار داد. 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید