مطالعه کارآفرینی (بخش دوم)| جشنواره نوروز

موجودی: موجود نمی باشد.
365,000تومان
+

به مناسبت فرا رسیدن بهار و عید سعید نوروز انتشارات ادیبان روز چهار کتاب دیگر در حوزه کارآفرینی از بهترین های نشر خود  را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. این بسته شامل کتاب های زیر است:


هم‌آفرینی ارزش

مؤلف: علی‌اشرف احمدیان

**هم‌آفرینی ارزش به نوعی بر حق دخالت مشتری در فرایند تولید ارزشی که قرار است خروجی آن برای خودش باشد، تاکید می‌کند و از این منظر منطق مرکزیت مشتری در همه تصمیم‌گیری‌های بنگاه را دلیل ارائه این حق می‌داند.


مدل کسب وکار

راه توسعه محصولات جدید، خلق ارزش بازار، ساخت رقابت نابرابر

مؤلفین: سیدرضا جلال‌زاده | مهندس شهلا آقاپور

**این کتاب اصول کلیدی تولید مدل کسب‌وکار را مشخص می کند. ارائه یک چارچوب مبتنی بر ارزش برای توسعه ارائه جدید و قابل اطمینان را فراهم می کند و مجموعه ای از ابزارهای عملی را برای ایجاد پیشنهاد معنی دار که موفقیت بازار را هدایت می کند، به وجود آورده است.


طرح ریزی واحدهای کسب‌وکار (چاپ دوم)

مدل‌ها و برنامه‌ریزی با رویکرد راهبردی و سیستمی

مؤلف: محمدرضا حمیدی‌زاده

**انسان با عقل صور مجودات و نظم میان آنها را درک می کند. اهمیت خرد به دلیل آن است که انسان ها در تصمیم های خود از فرآیندها شناختی فعال به جای الگوهای عادی تفکر برای اخذ تصمیم های مهم در کسب وکارها استفاده می کنند.

بنابراین نویسنده مبادرت به تقریر کتاب دوجلدی کرده است.جلد اول با عنوان طرح ریزی و ایجاد کسب وکارها و جلد دوم شکوفایی و مرگ کسب و کارها.


نقش و جایگاه واحدهای صنفی بزرگ و کوچک

مؤلفین: محمد احمدی نیا | حمید نبی‌لو | مریم احمدی‌نیا

**امروزه نقش و جایگاه واحدهای صنفی در اقتصاد و توسعه اقتصادی، تجارت داخلی و خارجی و تاثیر پذیری آن از جهانی شدن بر هیچ کس پوشیده نیست. با توسعه واحدهای صنفی کوچک، می توان در جهت اشتغال زایی، کاهش فقر و کاهش فاصله طبقاتی و بسیاری از مشکلات اقتصادی و اجتماعی و همچنین توسعه اقتصادی گام بلندی برداشت. در کتاب نقش و جایگاه واحدهای صنفی  تلاش بر این بوده که مخاطب را مفاهیم اساسی واحدهای صنفی کوچک و متوسط و نقش آن بر توسعه اقتصادی کشورها آشنا سازیم

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید