نظریه های سازمان و مدیریت

نظریه های سازمان و مدیریت

موجودی: در انبار
410,000تومان
+

هرا ندازه که در قرن 21 پیش می رویم، درمی یابیم که در دوره ای از تغییرات غیرمنتظره ای به سر می بریم که مضامین عمده ای برای حوزه کلی سازمان و مدیریت در بردارد. نظریه هایی که زمانی به صورتی نگریسته می شدند که مبناهایی منطقی را ارائه می دادند، در حال منسوخ شدن هستند و نظریه های جدیدی با آهنگی سریع در حال تکوین هستند. به نظر می رسد که هر نظریه و تئوری جدید مجموعه ای از چشم اندازهای جدید با خود به ارمغان می آورد که از رهگذر آن ها مدیران ترغیب می شوند که درک کنند و بر اساس مشکلات خود دست به اقدام بزنند. 

در عصر کنونی که عصر تحول و تغییر نام گرفته است، این که با مفروضات و نظریه هایی در ارتباط باشیم که راهنمای اقدام ما باشند و اینکه بتوانیم آن ها را به خاطر اهداف متفاوت مدام شکل دهیم، حیاتی و سرنوشت ساز است. کتاب "نظریه های سازمان و مدیریت" به ما نشان می دهند که چگونه این کار را انجام دهیم و ما را تشویق می کنند تا چشم انداز سیالی نسبت به مشکلات و چالش هایی که با آنها روبه رو می شویم داشته باشیم.

کتاب نظریه های سازمان و مدیریت با مطرح کردن نظریه های مختلف و مهم تر از آن با تأکید بر نقاط قوت و ضعف های هر نظریه و بیان انتقادات وارد بر هر نظریه و ارائه کاربردهای عملی هر نظریه برای مدیران، این موضوع را مورد تأکید قرار می دهد که چگونه راه های مختلفی برای دستیابی به نتایج و چارچوب های متفاوت وجود دارند که امکان دارد شایان توجه باشند.

مشخصات کتاب
مؤلف: جفری ای. مایلز
مترجمین: دکتر حسین نوروزی (عضو هیأت علمی دانشگاه خوارزمی) | داود نوروزی
عنوان اصلی: Managementand Organization Theory: a Jossy-boss Reader
تعداد صفحات : ۴۴۲
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۷
نوبت چاپ: اول
موضوع: مدیریت، سازمان
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۸۱۹۰-۸۳-۷

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید