هویت و برندسازی

هویت و برندسازی

موجودی: موجود نمی باشد.
230,000تومان
+

کتاب هویت و برندسازی در صدد است تا به دانشجویان علاقمند و مدیران بنگاه های صنعتی نشان دهد؛ برندسازی یک فرآیند است که مانند تیغ دو لبه عمل میکند، یعنی انجام درست گام های فرآیند می تواند بنگاه ما را به قله های موفقیت برساند و هرگونه لغزش در این مسیر می تواند به پرتگاهی مرگبار برای کسب وکار تبدیل شود. به عبارت ساده تر، در صورتی که فرآیند برندسازی به درستی اجرایی شود و به مشتریان به عنوان انسان هایی که دارای جسم و روح، مغز و قلب و همچنین قدرت تشخیص وعده های صادقانه هستند، نگریسته شود؛ در این صورت برندها دارای هویت شده، قدرت می گیرند.

کتاب هویت و برندسازی در نه فصل اصلی طراحی و تنظیم گردیده است:

  • در فصل اول کتاب تعاریف مهم ارائه شده در حوزه مدیریت برند و همچنین چالش های اصلی مدیریت برند به طور خلاصه گردآوری شده است. 
  • جنبه های مهم و کاربردی هویت برند، فرایند برندسازی و گام های لازم برای ایجاد یک برند، برندینگ در دو فضای کسب و کارهای صنعتی و مصرفی، دام های پیش روی برندها و مدیریت برند و برندسازی عاطفی در فصول دوم تا ششم مورد بررسی قرار گرفته اند. 
  • دو موضوع مهم بسط برند و برندسازی در ایران و چالش های پیش روی آن در دو فصل هفتم وهشتم آورده شده است. 
  • فصل نهم کتاب نیز به مباحث نوین حوزه برند اختصاص داده شده و گریزی بر چالش های نوین این حوزه به ویژه در شرایط بحران ویروس کووید 19 زده شده است. 

مشخصات کتاب
مؤلف: علی‌اشرف احمدیان
تعداد صفحات : ۲۷۶ ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۴۰۰
نوبت چاپ: دوم (۱۴۰۰)
ویراست: دوم (۱۴۰۰)
موضوع: برندسازی | Branding
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۸۱۹۰-۷۲-۱

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید