چگونه استراتژی مطالعه کنیم؟ | جشنواره نوروز

موجودی: موجود نمی باشد.
415,000تومان
+

به مناسبت فرا رسیدن بهار و عید سعید نوروز انتشارات ادیبان روز چهار کتاب بازاریابی  از بهترین های نشر خود  را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. این بسته شامل کتاب های زیر است:


مدیریت راهبردی در سازمان 

مؤلفین: آناهیتا امینی حاجی باشی | الناز بیات

**کتاب مدیریت راهبردی در سازمان ضمن تشریح ماهیت مدیریت راهبردی، برنامه ریزی راهبردی، انواع راهبردها و مدل های برنامه ریزی راهبردی، جایگاه استراتژی در روابط عمومی و برنامه ریزی راهبردی در روابط عمومی و گام های آن را بیان می‌کند. 


پویایی رقابت

مؤلفین: معصومه حسین‌زاده | فاطمه مشکدانیان

**تحلیل پویایی رقابت در بازاریابی و مدیریت استراتژیک، یک ارزیابی از نقاط ضعف و قوت رقبای فعلی و بالقوه است. این تحلیل امکان شناسایی فرصت ها و تهدیدها را فراهم می کند که با شناسایی رقبا و ارزیابی استراتژی های آنها آغاز می شود. اجرای روش های علمی برای مدیریت رقابت، نیاز روز شرکت ها است. تحلیل رقیب به مجموعه ای اطلاعات نیاز دارد که شامل تحلیل صنعت و تحلیل بازار در بستر هوشمندی رقابتی است.


استراتژی‌های بین الملل

مؤلفین:مهدی ابراهیمی | فاطمه صابریان

**هدف از تدوین کتاب استراتژی های بازرگانی بین الملل، این بوده که خوانندگان با دنیای پیچیده و شگفت انگیز کسب و کارهای بین المللی و چالش هایی که شرکت های چندملیتی با آن در هنگام انجام عملیات جهانی خود مواجه می شوند، آَشنا گردند. در بررسی کسب و کارهای بین المللی و فضای عملیاتی آن ها در بازارهای جهانی، در این کتاب تأکید ویژه ای بر بازارهای نوظهور نیز شده است.


اجرای اثربخش استراتژی

بهبود عملکرد با هوش کسب‌وکار

مؤلف: برند هیزن

مترجمین: مهدی ابراهیمی | محمدحسین بیرامی

**اجرای اثربخش استراتژی مثال های فراوانی را ارائه می کند تا نشان دهد چگونه رویکرد بهبودیافته مدیریت استراتژیک، و مفاهیم جاافتاده مدیریت همراه با راه حل های نوآورانه فناوری، می توانند منجر به نتایج بهبودیافته شوند.

این کتاب شالوده ای را فراهم می سازد که افراد برای تبدیل شدن به اعضای اثربخش سازمان خود به عنوان مجریان یا مشاوران در حوزه تدوین یا اجرای استراتژی به آن نیاز دارند

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید