چگونه بازاریابی مطالعه کنیم؟ | جشنواره نوروز

موجودی: موجود نمی باشد.
360,000تومان
+

به مناسبت فرا رسیدن بهار و عید سعید نوروز انتشارات ادیبان روز چهار کتاب بازاریابی  از بهترین های نشر خود  را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. این بسته شامل کتاب های زیر است:


مبانی و مدیریت بازاریابی 

مؤلفین: مهرداد بیات | الناز بیات

**کتاب مبانی و مدیریت بازاریابی سعی دارد به شما بگوید که چگونه در یک محیط بازار پیچیده با معیارهایی بسیار زیاد و گوناگون، با بهره گیری از راهبردهای نظام مدیریت بازاریابی استاد تغییر و تحول باشید و نه قربانی آن. 


این است بازاریابی (۲۰۲۰)

اگر یاد نگیرید دیده شوید دیده نمی شوید.

مؤلف: ست گادین

مترجمین: شهلا آقاپور | مهسا علی آقا

**این است بازاریابی یک کتاب در مورد ریشه ها است. درباره انداختن لنگر کار خود در اعماق رویاها، خواسته ها و جوامع کسانی که می خواهید به آنها خدمت رسانی کنید. در مورد تغییر افراد به بهترین ها و ایجاد کارهایی که می توانید به آنها افتخار کنید. کتاب این است بازاریابی در مورد هدایت گر بازار بودن است نه صرفاً هدایت بازار.


گره گشایی با بازاریابی (۲۰۲۰)

راهنمای گام به گام برای تمامی کسب و کارها

مؤلفین: دونالد میلر | جی جی پترسون

مترجمین: امیر علم بیگی | شهلا آقاپور

**همچنین افراد علاقه مند به موضوعات بازاریابی و فروش و حتی طراحان وب سایت و اپلیکیشن ها هم می توانند از موضوعات مطرح شده در کتاب گره گشایی با بازاریابی برای طراحی اثربخش رسانه خود بهره ببرند. گره گشایی با بازاریابی به طرح موضوع قیف فروش به استراتژی بازاریابی از نگاهی دیگر می نگرد. قیف فروش پایه اساسی یک پلن بازاریابی دیجیتال کارآمد است.


راهنمای طرح بازاریابی

مؤلف: الکساندر چرنو

مترجمین: حسین علی سلطانی | محمد بهمن | افسانه کرمی

**راهنمای طرح بازاریابی، یک رویکرد ساده برای نوشتن برنامه های بازاریابی مختصر و معنی دار ارائه می دهد. با ارائه یک روش جامع و گام به گام برای ایجاد طرح بازاریابی استراتژیک قابل اعتماد، این کتاب اطلاعات مربوطه را به صورت مختصر و مستقیم ارائه می دهد و اصول اساسی نوشتن یک طرح بازاریابی را مشخص می کند و چارچوبی جامع را ارائه می دهد که اجزای اساسی برنامه را شامل می شود.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید