چگونه برندسازی مطالعه کنیم؟ | جشنواره نوروز

موجودی: موجود نمی باشد.
330,000تومان
+

به مناسبت فرا رسیدن بهار و عید سعید نوروز انتشارات ادیبان روز چهار کتاب برندسازی از بهترین های نشر خود را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. این بسته شامل کتاب های زیر است:


داستان‌هایی که در ذهن می‌چسبند 

مؤلف: کایندرا هال

مترجمین: مسعود کیماسی | علی عمویی | سمانه مرفاوی| امین مظهری

**کسانی که شک دارند آیا می توانند داستانی برای گفتن داشته باشند، آیا می توانند آن را نقل کنند و آیا باید آن را نقل کنند؟ کتاب "داستان هایی که در ذهن می چسبند" برای شماست و جواب بله است، سه بار.


برندسازی با داستان‌پردازی (۲۰۲۰)

پیام رسانی استراتژیک، ترغیب کننده، انرژی بخش و الهام بخش

مؤلف: دیوید آکر

مترجمین: حسین علی سلطانی | مهرزاد کاری

**یک داستان صرفا مجموعه ای از حقایق نیست، بلکه می تواند حقایقی را برانگیزد که پیام را پشتیبانی می کند. تفاوت آن با پیام رسانی تاکتیکی در این است که شامل ارتباط بین چشم انداز برند، ارزش ها و فرهنگ سازمانی، یک استراتژی تجاری یا یک پیشنهاد ارزش با دیدگاه بلندمدت است. کتاب برندسازی با داستان پردازی علاوه بر کمک به خواننده برای درک اهمیت و ایجاد داستان های امروزی و ضرورت تحول از پیام های استراتژیک سنتی به داستان های برندساز، چگونگی اجرای این پارادایم نوین را آموزش می دهد.


نامگذاری برند

 راهنمای گام به گام برای خلق نامی به یاد ماندنی برای برندتان

مؤلف: جرمی میلر (نویسنده کتاب پرفروش برند ماندگار)

مترجمین: سپیده نصیری | مریم الف پور

**در کتاب نام گذاری برند روش های منسجمی برای انتخاب نام برند ارائه شده است. تلاش وافر جرمی میلر بر دوری از مفاهیم نظری، ارائه راهکارهای ساده، کم هزینه و مؤثر در هر کسب و کاری بوده و بیان مثال ها و راهکارهای کاملاً کاربردی لذت مطالعه را دو چندان می کند.


هویت و برندسازی

مؤلف: علی‌اشرف احمدیان

**کتاب هویت و برندسازی در صدد است تا به دانشجویان علاقمند و مدیران بنگاه های صنعتی نشان دهد؛ برندسازی یک فرآیند است که مانند تیغ دو لبه عمل میکند، یعنی انجام درست گام های فرآیند می تواند بنگاه ما را به قله های موفقیت برساند و هرگونه لغزش در این مسیر می تواند به پرتگاهی مرگبار برای کسب وکار تبدیل شود.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید