چگونه مدیرکل شویم؟

چگونه مدیرکل شویم؟

موجودی: در انبار
130,000تومان
+

کتاب چگونه مدیرکل شویم به شما کمک می کند تا عادت های کاری بهتری پیدا کنید، از مهارت هایتان بیشترین بهره را ببرید، زمان بندی بهتری داشته باشید، بر شرایط نامطلوب تأثیر بگذارید، حمیانتان را افزایش دهید و از رقبایتان سبقت بگیرد.

کلیه نکات کتاب چگونه مدیرکل شویم، از موارد تجربی و عملی برگرفته شده اند. ایده های مطرح شده بر پایه واقعیت های کسب و کار و ماهیت سازمان ها بوده و در هیچ کلاس و دوره مدیریتی به این شکل و صراحت تدریس نمی شوند! ایده هایی صریح، رک، صادقانه، عموماً بدون قضاوت و درنهایت به سادگی قابل مطالعه، درک و اجرا.

بسیاری از پیشنهادات این کتاب برگرفته از واقعیت های محیط کار هستند و نه رؤیاها یا یک مدینه فاضله! محتوای کتاب نه تنها به شما کمک خواهد کرد تا در مسیر کاری و حرفه ای خود رشد کنید، بلکه مشاهدات و نکات گفته شده می تواند در زندگی و فعالیت های شخصی شما نیز مفید واقع شود.

اگر تصمیم دارید مسیر شغلی موفقی در یک سازمان بزرگ داشته باشید، کتاب چگونه مدیرکل شویم به طور شگفت آوری به کار شما خواهد آمد. و البته اگر بخواهید کسب و کار خودتان را هم اداره کنید، بازهم این کتاب عصای دستتان خواهد بود.

درباره نویسنده

جفری فاکس مؤسس شرکت فاکس و همکاران است که یکی از شرکت های بزرگ مشاوره بازاریابی بوده و مشتریان متعددی از بیش از ۶۰صنعت مختلف دارد.

جفری جی فاکس دارای مدرک MBA از مدرسه کسب و کار هاروارد بوده و همچنین به عنوان استاد مهمان در آنجا مشغول به تدریس می باشد. تحقیقی نیز با موضوع دستاوردهای وی در این مدرسه انجام گرفته که جزو صد تحقیق اول موردکاوی در آمریکا و یکی از معتبرترین موردکاوی های دانشگاهی در زمینه بازاریابی در جهان محسوب می شود. همچنین مقالات او در مجلات معتبری مانند وال استریت ژورنال، بیزنس مارکتینگ و بسیاری از نشریه های دیگر چاپ شده است.

مشخصات کتاب
مولف: جفری جی فاکس
مترجم: علیرضا جلیلی
عنوان اصلی: How to become CEO -The rules for rising to the top of any organization
عنوان دیگر: راهکارهای رسیدن به قله پیشرفت در سازمان ها
تعداد صفحات : ۱۴۰ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۴۰۰
نوبت چاپ: دوم (۱۴۰۰)
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۷۵۹۲-۲۹-۰
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید