کاربرد نرم افزار AUTOCAD در معماری، معماری شهری

کاربرد نرم افزار AUTOCAD در معماری، معماری شهری

موجودی: در انبار
75,000تومان
+

اتوکد یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای نقشه کشی است که فراگیری آن به دانشجویان معماری، نقشه برداری، عمران و شهرسازی توصیه می شود. کتاب کاربرد نرم افزار اتوکد-Autocad جهت استفاده دانشجویان معماری و شهرسازی به صورت مقدماتی و به زبان ساده تدوین گشته و سعی بر آن داشته تا گام به گام نحوه استفاده از این نرم افزار را توضیح دهد.

در این کتاب سعی بر آن شده تا با بیانی ساده و شیوا، مطالب و دستورات مورد نیاز ترسیم در رشته معماری و شهرسازی به طور کامل و در عین حال به اختصار توضیح داده شود به گونه ای که مطالب در ۱۶ درس گنجیده شده اند. این امتیازیست جهت استفاده سریع و کاربردی جهت ارائه سرفصل های دانشگاهی و در عین حال می تواند خودآموزی باشد جهت استفاده کاربران علاقه مند به فراگیری نرم افزار.

توصیه می شود به هنگام مطالعه کتاب پشت رایانه باشید و تمرینات لازم را انجام دهید. مطالب کتاب کاربرد نرم افزار اتوکد-Autocad به دو فصل اصلی اتوکد مقدماتی و پیشرفته تقسیم می شود.

در فصل اول انتظار می رود کاربران با ابزار ترسیمی و ویرایشی در محیط نرم افزار آشنا شده و توانایی ترسیم پلان، نما، برشهای معماری و وکتورایز کردن را فراگیرند.

در فصل دوم نیز کاربران با ارائه مدل سازی های سه بعدی ساختمانی، استفاده از مصالح ساختمانی، نورگذاری و خروجی گرفتن از مدلینگ آشنا می گردند.

مشخصات کتاب
مؤلف: آرتا حدادی
تعداد صفحات : ۱۱۶ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۵
نوبت چاپ: اول
موضوع: اتوکد -برنامه کامپیوتر-راهنمای آموزشی | معماری -طراحی-نرم افزار | معماری -نقشه کشی - طراحی به کمک کامپیوتر-نرم افزار
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۸۱۹۰-۳۲-۵

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید