اجرای استراتژی قیمت گذاری

اجرای استراتژی قیمت گذاری

موجودی: در انبار
190,000تومان
+

کتاب اجرای استراتژی قیمت گذاری ترجمه کتاب "Pricing Strategy Implementation" است و برای نخستین بار در سال ۲۰۱۹ به چاپ رسیده است. برای کسب دیدگاه های جدید، کتاب اجرای استراتژی های قیمت گذاری یک ابزار کاربردی و ضروری برای مدیران اجرایی، همچنین برای دانشجویان و محققان حوزه قیمت گذاری، بازاریابی و مدیریت استراتژیک می باشد.

در کتاب اجرای استراتژی قیمت گذاری برای تشریح مطالب مختلف از مطالعات موردی و مصاحبه های متعدد بهره گرفته شده است. در هر بخش از کتاب از جدیدترین مقاله های روز دنیا استفاده شده است و مصاحبه های متعددی با افراد متخصص در زمینه قیمت گذاری و استقرار مدل های قیمت گذاری به عمل آمده است. 

درباره نویسندگان

آندرس هینترهابر:

استادیار گروه آموزشی مدیریت دانشگاه ونزا ایتالیا است. ایشان یکی از اعضای شرکت هینترهابر و شرکاست که در اینسبروک اتریش واقع بوده و در امر قیمت گذاری مشاوره تخصصی ارائه می دهند. او در نشریات تخصصی از جمله مجله تحقیقات تجاری و مجلات مدیریتی دانشگاه ام آی تی، مقالات متعددی چاپ کرده است. وی همچنین در زمینه قیمت گذاری کتاب های متعددی تألیف کرده است. از جمله خلاقیت در قیمت گذاری (۲۰۱۲)، بازده سرمایه گذاری در قیمت گذاری (۲۰۱۴)، قیمت گذاری و نیروی کار (۲۰۱۵)، و اول ارزش سپس قیمت (۲۰۱۷).

استفان ام. لیوزو:

مدیر عامل شرکت تالس و بنیان گذار شرکت مشاوران Value Incorruption است، شرکتی که در زمینه ارزش گذاری،‌کسب درآمد از طریق پردازش داده و ارزش گذاری دیجیتال تخصص دارد. وی استاد و پژوهشگر دانشکده مدیریت وایتهد در دانشگاه وسترن ریورس در ایالات متحده آمریکا ست. استفان عضو هیئت مشاوران لورپوینت و انجمن قیمت گذاران حرفه ای است. او نویسنده کتاب های مختلفی در زمینه های قیمت گذاری می باشد، از جمله قیمت گذاری و سرمایه انسانی (۲۰۱۵)، نوآوری در قیمت گذاری (۲۰۱۲)، بازده سرمایه گذاری قیمت گذاری (۲۰۱۴)، و قیمت گذاری و نیروی کار (۲۰۱۵).

مشخصات کتاب
مؤلفین: آندرس هینترهابر | استفان ام.لیوزو
مترجمین: سیدرضا جلال زاده (عضو هیئت علمی دانشگاه خاتم) | مرضیه بابایی
عنوان اصلی: Pricing Strategy Implementation
تعداد صفحات : ۲۳۶ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۴۰۰
نوبت چاپ: دوم
موضوع: قیمت گذاری
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۷۵۹۲-۰۲-۳

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید