اخلاقیات در فروش (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)

اخلاقیات در فروش (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)

موجودی: موجود نمی باشد.
85,000تومان
+

اخلاقیات در فروش مسیری برای رشد و آموزش شخصی مان است که آن را به وسیله تجاربمان تحت عناوین مدیر و کارفرما و سپس به عنوان مشاور و مربی ارتفا داده ایم. این کتاب بر پایه نظریه ها و متدولوژی که از تحقیقاتمان در دانشگاه های برجسته جهان و از جلساتمان با مدیران باتجربه و آکادمیک انجام شده، ناشی شده است.

 در کتاب اخلاقیات در فروش منحصربه فرد و عملی، الساندری و آلئو، طرحی از عوامل فروشی را که زمانی ممکن است به نقش خود در عرصه های بزرگ تر نگاه کنند، ترسیم کرده اند. هنگامی که مشارکت خود را به صورت روش هایی بیان می کنند، در واقع به خود و همچنین کتاب های درسی احترام می گذارند و هنگامی که به طور مداوم به فعالیت ها همت می گمارند نقش فروشندگی شخصی را به یک حرفه تبدیل می کنند.

ساختار و بخش بندی کتاب:

کتاب شامل پنج فصل و دو قسمت می باشد:

بخش اول به نکات و تئوری های اساسی که در پس اخلاقیات فروش وجود دارد اشاره می کند، و شامل فصل های اول تا سوم است. در حالی که بخش دوم که شامل دو فصل پایانی کتاب می باشد؛ ابزارهای مذاکره و استفاده ی شایسته از این ابزار را بیان می کند و این امکان را می دهد که بتوانید نتایج را وارسی کنید. اخلاقیات در فروش، شامل یک مسیر طولانی است که با یادگیری این کتاب و برنامه های دوره های خاص تحقق می یابد.


در صورتی که این کتاب را به صورت اینترنتی خریداری کنید، فایل کتاب به زبان اصلی به طور خودکار در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت.

مشخصات کتاب
مؤلفین: آلیس الساندری | آلبرتو آلئو
مترجمین: دکتر حسین نوروزی (عضو هیأت علمی دانشگاه خوارزمی)| محمد سمیعی | نگین ملکی
عنوان کامل: اخلاقیات در فروش ، چگونه می توانیم در حین انجام فروش، درست اقدام کنیم
عنوان اصلی: sales ethics: how to sell effectively while doing the right thing. 2015
تعداد صفحات : ۲۲۲
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران؛ ادیبان روز، ۱۳۹۷
نوبت چاپ: اول
موضوع: فروشندگی، جنبه اخلاقی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۱۰-۳

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید