پکیج دیجیتال مارکتینگ: بازاریابی رسانه های اجتماعی

پکیج دیجیتال مارکتینگ: بازاریابی رسانه های اجتماعی

موجودی: در انبار
97,000تومان

گزینه های در دسترس

+

ظهور وب سایت های شبکه اجتماعی، روشی که افراد با یکدیگر تعامل داشته و ارتباط برقرار می کنند و روشی که نظرات خود را تبادل می کنند و به جستجوی اطلاعات می پردازند را تغییر داده است. در جهانی که از هر چهار نفر، یک نفر از وب سایت های شبکه اجتماعی استفاده می کند، نمی توان از اهمیت این وب سایت ها در زندگی روزمره چشم پوشی کرد.

در نتیجه، برقراری ارتباط که بخش مهمی از بازاریابی است، از رسانه های متداول مانند تبلیغات تلویزیون و روزنامه، به رسانه های اجتماعی تغییر کرده است. بنابراین، رسانه های اجتماعی به بستر جدیدی برای بازاریابی به منظور برقراری ارتباط و در تماس بودن با مشتریان تبدیل شده است.

هدف کتاب بازاریابی رسانه های اجتماعی آن است که توضیح دهد بازاریابی رسانه های اجتماعی چیست و چگونه می توان آن را در کسب و کار به کار برد. در این کتاب؛ روش ها، تکنیک ها و ابزار متفاوتی که می توان بدین منظور به کار برد، مورد بررسی قرار می گیرد. امکان استفاده از این روش ها، تکنیک ها و ابزار، در هر نوع کسب و کاری وجود دارد. به همین دلیل، هدف کتاب حاضر، ارائه راهنمای جامعی است که می تواند برای شرکت های کوچک و بزرگ مفید باشد.

مباحث دیجیتال مارکتینگ در ۶ جلد توسط انتشارات ادیبان روز منتشر و ارائه شده است. علاقمندان می توانند مباحث را بصورت تک جلدی و یا بصورت پکیج (با ۲۰% تخفیف) تهیه کنند. تجزیه و تحلیل وب، سئو، بازاریابی موتور جستجو، بازاریابی مشارکتی و بازاریابی محتوا از دیگر مباحثی هستند که در این پکیج گنجانده شده اند
مشخصات کتاب
مولف: Emarketing Institute
مترجمین: نگین سنگری (عضو هیأت علمی دانشگاه الزهرا) | مژگان کمپانی | فاطمه صابریان
عنوان اصلی: Social Media Marketing
تعداد صفحات : ۲۰۰ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۸
نوبت چاپ: دوم (۱۴۰۱)
ویراست: دوم
موضوع: بازاریابی - جنبه های اجتماعی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۳۰-۱
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید