فروش لوکس

فروش لوکس

موجودی: موجود نمی باشد.
100,000تومان
+

از آنجایی که تصمیم گیری کار ساده ای نیست، مشتریان نیازمند کمک هستند. نقش مشاور فروش، کنترل پایانی فروش نیست. همچنین فروش در ارتباط با کمک به مشتری با هدف غلبه بر تردیدها و دستیابی به اهدافی است که گاهی خود آن ها نمی دانند که این اهداف را دارند یا حداقل برای خود آن ها واضح و شفاف نیست. به عنوان یک مشتری، قطعاً می توانید لذتی را به یاد بیاورید که توانستید بر تردید بلندمدت خود غلبه کرده و تصمیم نهایی خود را اتخاذ نمایید. از آنجایی که شما می دانستید که تصمیم درست را گرفته اید و کمکی در این فرآیند داشته اید، او نقش مسکن را ایفا کرده است.

تصمیمات کمی را می توان بدون کمک مشاور فروش اتخاذ کرد. مشاوران فروش باید دارای صلاحیت خاصی به منظور کمک به مشتری در فرآیند تصمیم گیری احساسی، پیچیده و طولانی باشند. این صلاحیت مستلزم داشتن دانش، ترجیحاً کاردانی عملیاتی و آگاهی درباره رفتارهای درست است.

هدف ما نشان دادن به شما درباره چگونگی موفقیت با رویکردی نوآورانه در فروش به مصرف کننده است. بعد از آن شما یک مشاور فعال فروش خواهید شد که به منظور دستیابی به بهترین نتیجه موفقیت را تحت کنترل دارد. 


مشخصات کتاب
مؤلف: فرانسیس سرون
مترجمین: دکتر فریز طاهری کیا (عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه)| دکتر سید مهدی جلالی (عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه)
عنوان اصلی: Luxury Selling: Lessons from world of luxury in ..., 2017
تعداد صفحات : ۲۲۴
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۸
نوبت چاپ: دوم (۱۳۹۹)
ویراست: دوم (۱۳۹۹)
موضوع: کسب وکار - بازاریابی - تحقیق - مشتری شناسی - مدیریت
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۰۹-۷

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید