کارآفرینی دیجیتال

کارآفرینی دیجیتال

موجودی: در انبار
230,000تومان
+

کتاب کارآفرینی دیجیتال یک راهنمای جامع در حوزه کارآفرینی دیجیتال، و پلی بین تحقیقات دانشگاهی وحوزه کاربردی و عملکرد صنعت می­ باشد. جناب مورابیتو بررسی استراتژیکی از چالش‌ها وروندهای اصلی مرتبط با کارآفرینی دیجیتال را در کتاب حاضر و در سه بخش ارائه می‌دهد:

  • بخش اول روی مسائل استراتژی و مدیریت تمرکز دارد، و خوانندگان را از طریق تئوری و شیوه ساخت، پیاده‌سازی و رشد سرمایه‌گذاری‌های دیجیتال جدید راهنمایی می‌کند و مهارت‌هایی که برای موفقیت و رهبری کارآفرینان دیجیتال ضروری است را ترسیم می‌نماید.
  • بخش دوم روی سیستم‌های کسب‌وکار دیجیتال تمرکز دارد و جنبه‌های تکنولوژیکی اصلی‌ را توصیف می‌کند که زیرساخت اصلی کارآفرینی دیجیتال می  باشند و از جمله رسانه‌های اجتماعی و اینترنت اشیاء را پشتیبانی می‌کنند.
  • درنهایت، بخش سوم تجزیه‌وتحلیل‌هایی از سه صنعت مهم یعنی فین‌تک، تولید و مد را ارائه می‌کند که در آن سرمایه‌گذاری‌های دیجیتال اهمیت ویژه‌ای دارند.

کتاب کارآفرینی دیجیتال برای چه کسانی جذاب است؟

  • کارآفرینی دیجیتال برای دانشجویان و محققان در زمینه‌های استراتژی دیجیتال یا نوآوری و مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی جذاب و کاربردی خواهد بود.
  • همچنین برای افراد خبره و متخصصینی که به دنبال توسعه یا نوآوری و سرمایه‌گذاری های دیجیتال هستند، جالب و پراستفاده خواهد بود.

درباره وینچنزو مورابیتو

نویسنده این کتاب یعنی جناب وینچنزو مورابیتو دانشیار گروه مدیریت و فناوری دانشگاه بوکنی شهر میلان ایتالیا است که این دانشگاه دارای رتبه ششم در جدول برترین دانشگاه‌های کسب‌وکار و علوم مدیریتی جهان در سال 2022 در سایت شاخص و مطرح topuniversities.com می باشد. همچنین جناب وینچنزو مورابیتو در پروژه‌های تحقیقاتی مختلفی شرکت کرده که بسیاری از آنها توسط وزارت علوم، صنایع مرتبط با دانشگاه و تحقیقات علمی ایتالیا تأمین مالی می‌شوند.

مشخصات کتاب
مؤلف: وینچنزو مورابیتو
مترجمین: علی نیک سرشت | نیما پیشوا | حسین عباسیان محمدی
عنوان اصلی: Digital entrepreneurship: management, systems and practice,2021
عنوان دیگر: مدیریت، سیستم‌ها، و عمل
تعداد صفحات : ۳۱۸ ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز؛‌۱۴۰۱
نوبت چاپ: اول
موضوع: کارآفرینی – تکنولوژی اطلاعات
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۷۵۹۲-۵۴-۲
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید