تکنیک های نوین تصمیم گیری چندشاخصه (New-MADM)

تکنیک های نوین تصمیم گیری چندشاخصه (New-MADM)

موجودی: در انبار
80,000تومان
+

چگونه می توانیم تصمیم گیری را در حوزه فردی، گروهی وسازمانی با ارتقا از روش های کلاسیک به تصمیم گیری منطقی تر و مطمئن تر تبدیل کرد؟ چه روش های جدیدی در تصمیم گیری وجود دارد؟ از چه روشی بری تصمیم گیری امور کسب و کار خود استفاده کنیم؟

 این ها سؤالاتی هستند که این مجموعه به دنبال آن می باشد. کتاب تکنیک های نوین تصمیم گیری چندشاخصه به پژوهشگران، اساتید و دانشجویانی که علاقمند به موضوع تصمیم گیری، در پی ارائه روش های نوین در سازمان ها، پایان نامه ها، مقالات، و شیوه های مطالعاتی خود می باشند، کمک می کند. 

این مجموعه به معرفی روش های جدید تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) که بیشتر با نام روش های نوین در تصمیم گیری شناخته می شوند، می پردازد. همچنین این کتاب تلاش دارد تا با نگاهی جامع، دقیق و تخصصی به بیان مفاهیم کلی مرتبط با تصمیم گیری، ادبیات مرتبط با تصمیم گیری چند معیاره (MODM) و معرفی برخی از این روش های نوین به نام روش های BWM- ARAS- SWARA- Leopold- RIAM و غیره به همراه حل یک مثال بپردازد.

این مجموعه برای اولین بار در کشور عزیزمان ایران است که به ارائه روش هایی از ماتریس ارزیابی (AMM) و روش های گام به گام (WSM) در مدیریت و سازمان می پردازد. 

مشخصات کتاب
مؤلفین: محمود محمودی | کیامرث فتح هفشجانی | حسین ممتاز
عنوان کامل: تکنیک های نوین تصمیم گیری چندشاخصه (New-MADM) با معرفی روش های: BWM- ARAS- SWARA- Leopold- RIAM
تعداد صفحات : ۱۳۶ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۸
نوبت چاپ: اول
موضوع: تصمیم گیری بامعیارهای چندگانه -- راهنمای آموزشی (عالی) | تصمیم گیری -- الگوهای ریاضی -- راهنمای آموزشی (عالی)
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۳۴-۹

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید