رهبر هوشمند

رهبر هوشمند

موجودی: در انبار
247,000تومان
+

مقوله رهبری یکی از آن موضوعاتی است که در حوزه های مربوط به علوم اجتماعی به ویژه مدیریت در طول بیش از سه دهه گذشته همواره مورد نظر پژوهشگران و فعالان این عرصه بوده است.

بخش زیادی از پژوهش های دانشگاهی در رشته های مرتبط با مدیریت کسب و کار به مفهوم رهبری و تعاریف و ابعاد و انواع آن پرداخته اند، دوره های آموزشی و همایش های متعدد در این موضوع برگزار می شود و کتاب های بسیاری نیز در این عرصه توسط مشاوران حرفه ای، مربیان و رهبران موفق در سرتاسر جهان به رشته تحریر درآمده است.

از میان انبوه کتاب ها و مطالب منتشر شده، نمونه های نادری یافت می شوند که در آن، همه ویژگی های لازم برای فراهم کردن یک راهنمای عملی توسعه قابلیت های رهبری، در کنار هم گردآمده باشد.

کتاب رهبر هوشمند، اثر جان میتون، یکی از همین کتاب هاست. جان میتون بدون تردید در میان برترین مربیان و مشاوران حرفه ای مدیریت و رهبری جهان قرار دارد و گروهی از بزرگترین مدیران کسب و کار در سرتاسر جهان از خدمات او بهره برده اند.

با تکیه بر تجربه برآمده از سال ها مشاوره و آموزش رهبری، با بیانی شیوا و رسا مجموعه رمز و رازهای رهبری واقعی را در قالب یک الگوی هفت بعدی در کتاب ارائه کرده است.

او در این کتاب ما را به تعمق بیشتر در ویژگی های درونی خود فرا می خواند و با ایجاد پلی میان توسعه ظرفیت های درونی و بیرونی فرد، راهنمای عملی فراهم می سازد که به همه افراد اجازه می دهد با دنبال کردن آن، به انسان بهتری تبدیل شوند و به ویژه در مسیر رهبری خود، میراثی ماندگار از خود بجای بگذارند.

مشخصات کتاب
مولف: جان میتون
مترجم: علیرضا ولیان
عنوان کامل: رهبر هوشمند (هفت راز اینکه چطور دیگران را رهبری کنید و از خود میراثی ارزشمند بر جا بگذارید)
عنوان اصلی: The intelligent leader: unlocking the 7 secrets to leading [others and leaving your legacy, [2020
تعداد صفحات : ۲۶۴ص
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۹
نوبت چاپ: دوم(۱۴۰۳)
موضوع: رهبری | قابلیت اجرایی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۸۳-۷
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید