مدیریت استراتژیک برند (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)

مدیریت استراتژیک برند (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)

موجودی: در انبار
275,000تومان
+

کتاب های دکتر چرنو به چندین زبان ترجمه شده اند و در مدارس برتر کسب و کار و توسط مدیران بازاریابی در سراسر دنیا به کار گرفته می شوند. کتاب مدیریت استراتژیک برند در ده فصل تهیه و تنظیم شده است. این کتاب برای مدیران ارشد بنگاه‌های اقتصادی به عنوان کاربران دانش، اساتید و همکاران دانشگاه و دانشجویان و دانش پژوهان و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته‌های مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، MBA، و مدیریت صنعتی در گرایش‌های مختلف مفید واقع شود.

یک برند برای موفق شدن باید ارزش بازار ایجاد کند. یک مدل خلق ارزش ویژه برند دارای دو جزء کلیدی استراتژی و تاکتیک ها می باشد. جزء استراتژیک مدیریت برند شامل شناسایی بازارهای هدف بوده در جایی که برند رقابت نموده و تعریف ارزش برند در این بازار صورت خواهد گرفت. 

تاکتیک های برند شامل فعالیت های خاصی در طراحی برند و ارتباط بخشیدن ارزش آن به نهادهای بازار مربوط می باشند. در نتیجه موفقیت یک برند توسط پایداری استراتژی آن و موثر بودن تاکتیک های آن در خلق ارزش بازار تعریف می شود.


در صورتی که این کتاب را به صورت اینترنتی خریداری کنید، فایل کتاب به زبان اصلی به طور خودکار در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت.
مشخصات کتاب
مؤلف: الکساندر چرنو
مترجمین: حسین‌علی سلطانی | سیدرضا جلال زاده
عنوان اصلی: Strategic brand management
تعداد صفحات : ۲۹۴ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۷
نوبت چاپ: سوم (۱۴۰۳)
موضوع: برندسازی (بازاریابی) - مدیریت
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۰۷-۳

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید