مقدمه‌ای بر پیکره دانش معماری سازمانی

مقدمه‌ای بر پیکره دانش معماری سازمانی

موجودی: در انبار
525,000تومان
+

تبیین و تدوین پیکره دانش معماری سازمانی، پیش نیاز مهمی برای مهارت آموزی و توانمندسازی معماران سازمان است و برخی صاحب نظران یکی از مهم ترین کارهایی که یک معمار شایسته باید انجام دهد را کسب استادی در پیکره دانش معماری و به روزرسانی مداوم آن دانسته اند.

چنانچه در سایر رشته های مشابه نظیر مدیریت پروژه، مدیریت داده و تحلیل فرایند نیز نمونه های پیکره دانش بدین منظور تدوین شده است و به صورت حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرند.

کتاب مقدمه ای بر پیکره دانش معماری سازمانی علاوه بر معماران سازمان و سیستم، برای مخاطبان دانشگاهی و پژوهشگران نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

محتوای این کتاب دربردارنده هفت فصل اس و در گردآوری و تالیف مطالب سعی شده است تا جای ممکن از توضیحات بدیهی و پر طول و تفصیل، پرهیز شود و به اصل مطلب پرداخته شود.

هدف کتاب، گردآوری و ساماندهی نقطه نظرات متنوع و متکثر صاحب نظران ذیل مفهوم پیکره دانش معماری سازمانی بوده است. با این حال در فصل هایی نیز نقطه نظرات و تعاریف پیشنهادی نگارنده ارائه شده است و بنابر نیاز، تحلیل و ارزیابی نگارنده از چارچوب ها، روش ها و مکاتب فکری معماری، بیان شده است.

مشخصات کتاب
مولف: امیر مهجوریان
تعداد صفحات : ٥٨٠ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۹
نوبت چاپ: دوم (1403)
موضوع: نظام های اطلاعات مدیریت
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۸۷-۵

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید