اصول برندسازی در کسب و کارهای بزرگ (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)

اصول برندسازی در کسب و کارهای بزرگ (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)

موجودی: در انبار
350,000تومان
+

کتاب اصول برندسازی در کسب وکارهای بزرگ نشان می دهد که شرکت های گوناگونی مانند آی بی ام، آر ای آی، استارباکس و IKEA، چگونه همگی با موفقیت و با تکیه بر رویکرد مدیریتی خاص که فرهنگ، عملیات شرکتی و تجربیات مشتری را پیش می برند، فعالیت می کنند. رویکردی به عنوان "برند به عنوان کسب وکار".

کتاب حاضر ترجمه ای آزاد از کتاب خانم "دنیز لی یون" با نام "برندهای بزرگ چه کاری انجام می دهند – هفت اصل ساخت برند که بهترین را از بقیه جدا می کند" می باشد. کتاب مذکور در میان ۱۰ کتاب برتر سال ۲۰۱۴ در حوزه بازاریابی به انتخاب وب سایت Inc.com و قلم جفری جیمز بوده و امتیاز ۴.۷ را از وب سایت آمازون دریافت کرده است.

اصول برندسازی برای رهبران، مالکان و مدیران ارشد کسب و کار (افرادی که فرهنگ، عملیات مرکزی و تجربیات مشتری یک سازمان را بر می انگیزانند)، دانشجویان (بویژه دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری در گرایش های مختلف رشته مدیریت بازرگانی و مدیریت اجرایی) نوشته شده است زیرا این افراد تضمین کننده به کارگیری پتانسیل کامل برند شرکت خود در حال حاضر و یا آینده ای نه چندان دور هستند. بنابراین امیدوار است با بکارگیری پیوسته اصول ارائه شده در این کتاب بتوانید برندی قدرتمند و شایسته بسازید.


در صورتی که این کتاب را به صورت اینترنتی خریداری کنید، فایل کتاب به زبان اصلی به طور خودکار در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت.

مشخصات کتاب
مؤلف: دنیزلی یون
مترجمین: دکتر عباسعلی حاجی کریمی| سیدرضا جلال زاده | بابک عزیزیان
تعداد صفحات : ۲۴۸ص. رنگی
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶
نوبت چاپ: اول
موضوع: برندسازی (بازاریابی) | برندسازی (بازاریابی) -مدیریت
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۸۱۹۰-۴۶-۲
نوع کاغذ: گلاسه

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید