بازاریابی انسان به انسان (2021)

بازاریابی انسان به انسان (2021)

موجودی: در انبار
250,000تومان
+

کتاب بازاریابی انسان به انسان درون مایه امانت داری و شرافت انسانی را در محیط بازار به ما نشان داده و تأکید می کند که به جای فروش کالاها و تجملات، ارزش های انسانی، اعتماد و خدمات رسانی به دیگران اساس فعالیت های اقتصادی انسان هاست.

کتاب  بازاریابی انسان به انسان یک اثر چاپی به زبان آلمانی با عنوان das neueMarketing Mindset (Springer-Gabler 2019) نوشته والمار فوئرش و آوه اسپونهولز است. در کتاب اصلی از روش داستان سرایی استفاده شده و ما هم سعی کردیم در نسخه انگلیسی همان کتاب از آن استفاده کنیم، چرا که داستانی که حکایت می شود، توجه خوانندگان را خیلی راحت تر از بیان صرف واقعیت به خود جلب می کند. 

بازاریابی انسان به انسان با تأکید بر آن که انسانیت باید بر محصولاتی که می سازیم یا سودی که به جیب می زنیم ارجح باشد، به عنوان راهی برای حل مشکلات حاد انسان ها مفهوم بازاریابی را در قالب تازه ای بیان می کند. این کتاب محققان و اساتید دانشگاهی و دست اندرکاران بازاریابی و بازرگانی را به یک سفر دور و دراز فرح بخش می برد و ما را تشویق میکند تا شیوه خودمان در بازاریابی را از یک قالب مصرف گرا به سوی قالبی برای خدمت رسانی زیر سؤال ببریم. همچنین ما را دعوت می کند تا به بازاریابی به عنوان ابزاری برای توسعه جامع نگر و همه جانبه در جوامع بشری و برای ایجاد یک کسب و کار ماندگار، بنگریم.

مطالب چاپ شده در مورد بازاریابی انسان به انسان چیزی بیش از یک کتاب و راه و رسمی برای زندگی است که مفاهیم و دانسته های سنتی در مورد بازاریابی را به زور کنار زده و با شیوه های انسان محور و پذیرش اجتماعی بیشتر جایگزین میکند.

به منظور به روزرسانی و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت https://mensch.marketing/ مراجعه کنید. این وب سایت مثل یک مجله درست شده و به موضوعات ویژه پرداخته و مطالب را به روز رسانی کرده و بستری برای محققان و شاغلین در حرفه بازاریابی را جهت همکاری فراهم می سازد. 

مشخصات کتاب
مؤلفین: فیلیپ کاتلر | والدرمارفوئرش | آوی اشپانهولز
مترجمین: دکتر محسن قلی زاده کیسمی | سید مجتبی حسینی
عنوان اصلی: H2H Marketing: the gensis of human- to human marketing, 2021
تعداد صفحات : ۲۹۰ ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۴۰۰
نوبت چاپ: اول
موضوع: بازاریابی - - جنبه های اخلاقی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۷۵۹۲-۱۹-۱
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید