بسته مدیریت منابع انسانی| جشنواره نوروز ۱۴۰۲

موجودی: موجود نمی باشد.
650,000تومان
+

به مناسبت نوروز ۱۴۰۲ و به پاس همراهی شما عزیزان،‌ انتشارات ادیبان روز چند عنوان از بهترین های نشر خود در حوزه مدیرت منابع انسانی را در قالب بسته‌ای با همین نام به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. بسته مدیریت منابع انسانی ادیبان روز شامل کتاب های زیر است:


سازمان بی‌پروا

ایجاد امنیت روانی در محیط کار جهت یادگیری، نوآوری و پیشرفت

مؤلف: امی ادموندسون

مترجم: محمدرضا صفری

**به واسطه خواندن کتاب سازمان بی‌پروا می‌آموزید که بود و نبود امنیت روانی می‌تواند عامل تعیین‌کننده‌ای باشد بین یک مشتری خرسند و یک توییت خشمناک و زیان‌آور که به سرعت در فضای مجازی فراگیر می‌شود.بین جان سالم بردن از خطر بیخ گوش و اتفاق افتادن یک حادثه صنعتی فاجعه‌انگیز. بین عملکرد قوی تجاری و یک شکست قابل توجه که سرتیتر خبرها می‌شود.

مهم‌تر از همه، شیوه‌های حیاتی را می‌آموزید که برای ایجاد امنیت روانی در محیط کار و درنتیجه پیشرفت تشکیلاتتان کمکتان می‌کنند.


مدیریت منابع انسانی

با کسب مزیت رقابتی

مؤلفین: پاتریک رایت | باری گرهارت | جان هالنبک | ریموند نوئه

مترجمین: دکتر نگین سنگری (عضو هیأت علمی دانشگاه الزهرا) | مژگان کمپانی

**در کتاب مدیریت منابع انسانی با رویکردی نوین به مدیریت منابع انسانی پرداخته شده است. نقش تکنولوژی های جدید در مدیریت منابع انسانی از جمله شبکه های اجتماعی و تأثیر آن ها در حوزه های مختلف منابع انسانی مورد بحث قرار گرفته است.

چالش های مدیریت منابع انسانی در شرکت های دانش بنیان و کسب و کارهای نوپا با پرداختن به مطالعات موردی از دنیای واقعی کسب و کار به خوبی پردازش شده و راهکارهای اجرایی از بهترین های صنعت ارائه شده است.

جلد دوم این کتاب تحت عنوان «مدیریت منابع انسانی با کسب مزیت رقابتی (پیشرفته)» توسط انتشارات ادیبان روز منتشر شده است. جهت سفارش هر دو جلد کافیست در منوی کشویی «گزینه‌های در دسترس» عنوان جلد دوم را انتخاب نمایید. 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید