بسته گره‌گشایی| جشنواره نوروز ۱۴۰۳ تخفیف

بسته گره‌گشایی| جشنواره نوروز ۱۴۰۳

موجودی: در انبار
605,000تومان 514,000تومان
+

به مناسبت نوروز ۱۴۰۳ و بهپاس همراهی شما عزیزان،‌ انتشارات ادیبان روز چند عنوان از بهترین‌های نشر خود درحوزه‌ی استراتژی را در قالب بسته استراتژی به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائهمی‌دهد. بسته استراتژی ادیبان روز شامل کتاب های زیر است:


کسب‌وکارتان را به پرواز درآورید

برنامه‌ای شش مرحله‌ای برای به اوج رساندن کسب‌وکارتان

مؤلف:دونالد میلر

مترجمین: دکتر امیر علم‌بیگی | پروین حاجی آقا | رومینا امیری

**دونالد میلر در کتاب کسب و کار خود را به پرواز در آورید به شما می‌گوید که چگونه می‌توانید کسب‌وکار کوچک خود را حرفه‌ای کنید تا به موفقیت دست یابد؟

کتاب کسب و کار خود را به پرواز درآورید یک برنامه‌ی ساده و گام به گام برای حرفه‌ای کردن کسب‌وکار کوچک است که به‌راحتی اجرا می‌شود.

 این کتاب نه‌تنهابرای متحول کردن کسب‌وکارتان بلکه برای تبدیل کردن شما به فردی که می‌داند چگونه کسب‌وکاری موفق بسازد طراحی شده است.

هنگامی که فهمیدید چگونه کسب‌وکاری را خلق کنید، می‌توانید این فرایند را در هر تعداد کسب‌وکار که خواستید فارغ از مدل کسب‌وکارتان، تکرار کنید.


گره‌گشایی با بازاریابی

راهنمای گام‌به‌گام برای تمامی کسب‌وکارها

مؤلفین: دونالد میلر | جی جی پترسون

مترجمین: دکتر امیر علم‌بیگی | شهلا آقاپور

**کتاب گره گشایی با بازاریابی ماهیتاً می تواند برای تدریس در دروس اصول بازاریابی، بازاریابی رسانه های اجتماعی و بازاریابی دیجیتال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به عنوان منبع درسی و دوره‌های مهندسی فروش و بازاریابی مورد توجه باشد.

گره گشایی با بازاریابی به طرح موضوع قیف فروش به استراتژی بازاریابی از نگاهی دیگر می نگرد. قیف فروش پایه اساسی یک پلن بازاریابی دیجیتال کارآمد است.


گره‌گشایی از کسب‌وکار

تسلط بر رهبری،‌ فروش، بازاریابی، آموزش، مدیریت و بهره‌وری شخصی در یک برنامه 60 روزه

مؤلف: دونالد میلر

مترجمین: دکتر امیر علم‌بیگی | پروین حاجی آقا | مهسا علی آقا

**کتاب گره گشایی از کسب و کار تنها در ظرف مدت دو ماه، تمامی آموزش های لازم کسب وکار را که فقط با حضور در مدارس کسب و کار و صرف هزینه ده ها هزار دلاری امکان پذیر است را به شما ارائه داده است.

گره گشایی از کسب وکار شما را به فردی تبدیل می کند که دارای مهارت های عملی برای ایجاد و پس انداز پول های خود در هر سازمانی است.

کتاب گره گشایی به شما آموزش می دهد که یک تیم را رهبری کنید، محصولات بیشتری بفروشید و یک کسب و کار را اداره کنید.

در کل کتاب حاضر منبع بسیار مناسبی برای دوره های مبانی کارآفرینی، بازاریابی و راه اندازی کسب وکار می باشد.


نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید