زبان انگلیسی در مدیریت و صنایع| جشنواره نوروز

موجودی: موجود نمی باشد.
225,000تومان
+

به مناسبت فرا رسیدن بهار و عید سعید نوروز انتشارات ادیبان روز چهار کتاب انگلیسی در حوزه مدیریت و صنایع از بهترین های نشر خود  را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. این بسته شامل کتاب های زیر است:


دیکشنری تخصصی بازاریابی و نورومارکتینگ

مؤلفین: مقدسه محمدیان | بهاره کوهمره حسینی | احسان محمودی

**دیکشنری تخصصی بازاریابی، نورومارکتینگ مجموعه کامل و جامع از لغات پرکاربرد زبان تخصصی بازاریابی و بازاریابی عصبی می باشدهدف اصلی و محوری بازاریابی عصبی، درک بهتر تأثیرات محرک های بازاریابی توسط مشاهدات، تفسیر و بررسی احساسات انسانی می باشد. منطقی که در پس بازاریابی عصبی وجود دارد، بر این عقیده استوار است که فرایند تصمیم گیری انسان، چندان آگاهانه نیست و تمایل به خرید محصولات و خدمات، یک فرایند احساسی است که در آن مغز، جهت تسریع فرایند تصمیم گیری، از کلید های میانبر استفاده می کند.


504 واژه ضروری در مدیریت

مؤلفین: محمد طادی | سیدصابر امامی

**کتاب 504 واژه ضروری مدیریت مهمترین و پرکاربردترین مرجع لغت برای دانشجویان رشته مدیریت به شمار می رود. این کتاب شامل 42 درس است و هر درس شامل 12 واژه می شود که در مجموع 504 واژه را تشکیل می دهد. این کتاب در کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری جزو منابع بسیار مهم است، حتی داوطلبان کنکور کارشناسی هم از این کتاب به عنوان کتاب مرجع استفاده می کنند.


504 واژه ضروری در صنایع

مؤلفین: محمد طادی | عباس خالقی تبار

**کتاب 504 واژه ضروری صنایع مهمترین و پرکاربردترین مرجع لغت برای دانشجویان رشته مهندسی صنایع به شمار می رود. این کتاب شامل 42 درس است و هر درس شامل 12 واژه می شود که در مجموع 504 واژه را تشکیل می دهد. این کتاب در کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری جزو منابع بسیار مهم است، حتی داوطلبان کنکور کارشناسی هم از این کتاب به عنوان کتاب مرجع استفاده می کنند.


زبان تخصصی مدیریت (The Principles of Management in English)

مؤلف: نازنین شهبانی نوری

**کتاب The Principles of Management in English به منظور توسعه مهارت خواندن مدیریت است تا دامنه لغات خود را با هدف خواندن، درک کردن، و استفاده از کتاب های انگلیسی مدیریتی مشابه، گسترش دهند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید