۱. جهت خرید از فروشگاه ادیبان بوک نیاز است ابتدا در سایت ثبت کنید و سپس نسبت به سفارش آنلاین کتب مورد نظر خود اقدام کنید.

بخوانیم- نحوه ثبت سفارش در فروشگاه ادیبان بوک

لازم به ذکر است:
تمامی کتب ارائه شده توسط ادیبان روز پس از انجام مراتب ثبت نام و سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.
کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه می گردند.
لطفا پس از ثبت سفارش و قبل از انجام عملیات کارت به کارت با همکاران ما تماس گرفته و از موجود بودن کتاب ها اطمینان حاصل کنید.


نکته۱: برای اطلاع از آخرین تغییرات در قیمت و مشخصات کتب به وب سایت انتشارات ادیبان روز مراجعه کنید.

۲. پس از تایید سفارش و انجام عملیات کارت به کارت، سفارش همان روز به آدرس تایید شده در سایت ارسال خواهد شد. سفارشات شهرستان توسط پست پیشتاز تا 48 سایت به دست سفارش دهنده خواهد رسید.


نکته ۲: بعد از انجام کارت به کارت لطفا با همکاران ما تماس گرفته تا پرداخت شما تأیید شده و نسبت به ارسال سفارشات اقدام کنند.

 

۳. خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و...) بر عهده تولید کننده محصول است و ادیبان روز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.


۴. مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن ادیبان روز تنها می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.

 

به دلیل افزایش قیمت کاغذ و شرایط اقتصادی کنونی تغییر قیمت کتاب ها یا بصورت برچسب و یا مهر در صفحه شناسنامه کتاب درج خواهد شد.

 

نکته ۳: در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن، وجه عیناً به حساب مشتری مسترد خواهد شد.


۵. اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و...) صرفاً در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر انتشارات ادیبان روز می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.


کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.