مدل کسب و کار (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)

مدل کسب و کار (همراه با فایل کتاب به زبان اصلی)

موجودی: در انبار
207,000تومان
+

مدل کسب و کار، راه توسعه محصولات جدید، خلق ارزش بازار و ایجاد رقابت نابرابر اثر الکساندر چرنو، استاد بازاریابی در دانشکده مدیریت کلاگ دانشگاه نورث وسترن آمریکاست. کتاب مدل کسب وکار در چهار فصل رویکردی سیستماتیک برای شناسایی فرصت های بازار و توسعه مدل های کسب و کار موفقیت آمیز را ارائه می دهد.

این کتاب اصول کلیدی تولید مدل کسب و کار را مشخص می کند. ارائه یک چارچوب مبتنی بر ارزش برای توسعه ارائه جدید و قابل اطمینان را فراهم می کند و مجموعه ای از ابزارهای عملی را برای ایجاد پیشنهاد معنی دار که موفقیت بازار را هدایت می کند، به وجود آورده است.

کتاب حاضر ارزش محوری برای توسعه یک مدل کسب و کار قابل اعتماد معرفی کرده است و نقشه ارزش بازار را ترسیم می کند. این کتاب با مثال هایی درباره مدل های کسب و کار پنج شرکت موفق که در طول پنج سال پس از راه اندازی شان به ارزشی یک میلیارد دلاری یا بالاتر دست یافته اند.

مدل کسب وکاری که در این کتاب معرفی شده است، در مورد طیف گسترده ایی از شرکت ها اعم از استارتاپ ها، شرکت های جا افتاده، شرکت های بسته بندی کالاهای مصرفی، تشکیلات اقتصادی مرتبط با بازار عمده فروشی (B2B)، شرکت های جسورانه با فناوری بالا و پایین، شرکت های مجازی و حقیقی، تولیدکنندگان کالا یا ارائه دهندگان خدمات با ارزش افزوده، سازمان های غیرانتفاعی و شرکت های انتفاعی به کار برده می شود.


در صورتی که این کتاب را از سایت تهیه کنید، فایل کتاب به زبان اصلی در پروفایل کاربری شما قرار خواهد گرفت.
مشخصات کتاب
مولف: الکساندر چرنو
مترجمین: سیدرضا جلاال زاده | مهندس شهلا آقاپور
عنوان کامل: مدل کسب و کار: راه توسعه محصولات جدید، خلق ارزش بازار، ساخت رقابت نابرابر
تعداد صفحات : ۲۳۰ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۷
نوبت چاپ: سوم (۱۴۰۳)
موضوع: برنامه ریزی سازمانی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۲۶-۴
نوع کاغذ: تحریر

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید