مدیریت محصول (2019)

مدیریت محصول (2019)

موجودی: در انبار
215,000تومان
+

مدیریت محصول استراتژی عملگرا و شامل مجموعه ای از عملیات به هم پیوسته است که در تمام طول چرخه عمر محصول وظیفه هدایت محصول را بر عهده دارد. به بیان بهتر مدیریت محصول صرفاً توسعه محصول جدید نیست و علاوه بر این مهم، شامل برنامه ریزی، تأیید، پیش بینی، قیمت گذاری، و تصمیم گیری در خصوص آغاز به کار محصول و حتی استراتژی های کنارگذاری نیز خواهد بود.

راهنمای گام به گام تسلط بر مدیریت محصول، شامل توصیه های قابل اجرا و عملی درباره مهم ترین موضوعاتی است که مدیر محصول در مسیر ارزش آفرینی و کسب ارزش، درگیرشان خواهد شد و اجرایشان خواهد کرد.

مدیریت محصول شامل چرخه تولید جدید و کاملی است که از کشف ایده شروع و به پایان عمر محصول ختم می شود. هر بخش، کوتاه و موجز و شامل دو یا سه صفحه است. بجای تعمق در پیش زمینه نظری هر حوزه خاص، تمرکزمان روی گام های حیاتی است که هر مدیر محصول برای انجام فلان کار معین بر می دارد.

کتاب مدیریت محصول می تواند چراغ شما باشد چه در ابتدای راه مدیریت محصول باشید چه متخصصی کارکشته. در صورت لزوم، مسیرتان را اصلاح خواهد کرد.

فصل آخر کتاب شامل توصیه هایی مختص رهبران تیم های محصول و سازمان هاست. با اینکه تمرکز کتاب روی مدیریت محصولات فناورانه است، موضوعات آن درکل شامل حال صنایع مختلف هم می شود.

کتاب حاضر که اولین کتاب ترجمه شده در حوزه مدیریت محصول است، برگردان کتاب mastering Product Management (2019) از آقای کوین برنان بوده که هدف ایشان از جمع آوری مطالب این کتاب این بوده که مخاطب را با مفاهیم گلیدی حوزه مدیریت محصول مانند برنامه ریزی، تحقیقات بازار، نوآوری، تدوین استراتژی، نگهداری و کنارگذاری آشنا نماید.

مشخصات کتاب
مولف: کوین برنان
مترجمین: حامد بختیاری | مهرداد محمدی یل سویی
عنوان اصلی: Mastering Product Management 2019
عنوان دیگر: راهنمای گام به گام تسلط بر مدیریت محصول (2019)
تعداد صفحات : ۳۱۰ ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۴۰۰
نوبت چاپ: اول
موضوع: مدیریت – بازاریابی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۷۵۹۲-۳۵-۱

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید