مطالعه بازاریابی نوین (بخش دوم)| جشنواره نوروز

موجودی: موجود نمی باشد.
335,000تومان
+

به مناسبت فرا رسیدن بهار و عید سعید نوروز انتشارات ادیبان روز چهار کتاب دیگر در حوزه بازاریابی نوین از بهترین های نشر خود  را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. این بسته شامل کتاب های زیر است:


گفتگوهای بازاریابی در استانبول

مؤلفین: فیلیپ کاتلر | شکیب آوداگیچ

مترجمین: حسین‌علی سلطانی | علی صادقی

**کتاب در سه بخش اصلی طراحی شده است:

  • بخش اول مقالات مربوط به استراتژی های عمومی بازاریابی را قرار دادیم. مقاله های کاتلر راجع به بازاریابی کلاسیک را مورد تاکید قرار دادیم که به کیفیت بی پایانی دست یافته اند. هدف ما این است که درک عمیق و جامع خوانندگان از محتوای این مقاله ها را رقم بزنیم که موجب شفافیت در دوران عادی و همچنین دوران غیرعادی مانند همه گیری و پیامدهای آن می شود.
  • سپس به آرامی به بخش دوم با عنوان "بازاریابی در دوران چالش برانگیز" می رسیم. در این بخش، اصول اصلی که کارآفرینان و بازرگانان باید در زمان بیماری همه گیر ویروس کرونا رعایت کنند، در قالب یک مکالمه ارائه می شود. سؤالات مربوط به " کارهایی که شرکت ها و بازرگانان باید در زمان شیوع بیماری انجام دهند" با "پاسخ های فیلیپ" روشن شده است.
  • بخش سوم با عنوان "برند استانبول و مزیت نسبی شهر در دوران پس از کوید ۱۹" شامل مقالاتی است که آقای کاتلر عزیز و خودم نوشته ایم.


بازاریابی کوانتومی (2021)

مؤلفین: راجا راجامانار (مدیر بازاریابی مستر کارت)

مترجمین: سپیده نصیری | شهاب الدین شریف روحانی

**تغییرات گسترده ای در حال به وقوع پیوستن است و بهترین راه برای هدایت کسب و کار در این شرایط، ارتباط برقرارکردن بین کارهایی است که صاحبان کسب و کار انجام میدهند و آنچه که شرکت بدان نیاز داردکتاب بازاریابی کوانتومی روشی برای دیدن آینده، درک تغییر پارادایم ها و توسعه یک چارچوب منعطف برای کمک به همه است تا به عنوان یک برند مورد اعتماد پیش بروندبازاریابی کوانتومی کتابی است تأمل برانگیز که باید توسط تمامی مدیران اجرایی کسب وکارها خوانده شود، چه خود را بازاریاب بدانند و چه نه.


بوم بازاریابی هوش مصنوعی (2021)

مؤلفین: راج ونکاتسان | جیم لچینسکی

مترجمین: نیما پیشوا | حسین عباسیان | علی نیک سرشت

**کتاب بوم بازاریابی هوش مصنوعی برای بازاریاب های حرفه ای و دانشجویانی نوشته شده است که آرزو دارند در آینده بازاریاب شوند و هر روز و بی وقفه تلاش می کنند رشد فزاینده سودآور ایجاد کنند و ارزش ویژه برند را در بلندمدت افزایش دهند و جهان را به سمت خوبی ها سوق دهند و تقلا می کنند تا در جهانی که در آن بازاریابی، مشتریان و فناوری به سرعت تغییر می کنند، به این اهداف دست یابند.


مدیریت محصول

مؤلف: کوین برنان

مترجمین: حامد بختیاری | مهرداد محمدی یل سویی

**مدیریت محصول استراتژی عملگرا و شامل مجموعه ای از عملیات به هم پیوسته است که در تمام طول چرخه عمر محصول وظیفه هدایت محصول را بر عهده دارد. به بیان بهتر مدیریت محصول صرفاً توسعه محصول جدید نیست و علاوه بر این مهم، شامل برنامه ریزی، تأیید، پیش بینی، قیمت گذاری، و تصمیم گیری در خصوص آغاز به کار محصول و حتی استراتژی های کنارگذاری نیز خواهد بود.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید