هوش آنی در عصر ارتباطات (2019)

هوش آنی در عصر ارتباطات (2019)

موجودی: در انبار
80,000تومان
+
هوش آنی در عصر ارتباطات یک بینش امروزی است ... پژوهش سارا ویز می تواند هدف گذاری بازاریابی شما را به سطح کاملاً جدیدی برساند. به جای اینکه تصور کنید می دانید نسل Z چه می خواهند، شروع به خواندن این کتاب کنید.
رایان فالند، سخنران 4 برنامه تد و نویسنده کتاب نقش بازی نکن

هوش آنی در عصر ارتباطات مختص دنیای پرسرعت و دیجیتال امروز است. دنیای پرسرعتی که نسل Z در حال تصاحب آن بوده و در آینده ای نه چندان دور با کنار زدن نسل هزاره بر آن تسلط پیدا خواهد کرد. بنابراین برای موفقیت باید این نسل را که در دنیای دیجیتال به دنیا آمده و با آن بزرگ شده اند شناخته و خود را با آن ها وفق دهیم.

نویسندة کتاب هوش آنی در عصر ارتباطات ضمن تأکید بر شناسایی مشتریان، خوانندگان خود را با بازار بکر جوان ترها، با تأکید بر نوجوانان (که آن ها را بازار نسل Z می نامد) آشنا می کند. او با ذکر آمارهایی از کشور ایالات متحده آمریکا، اهمیت این نسل را به بازاریاب ها نشان می دهد و پیشنهاد می کند نسل Z، با جایگاه 40 درصدی که در بازار آن کشور دارد، از ظرفیت های زیادی برخوردار بوده و در حال تغییر دادن شرایط بازارها می باشد.

سارا وِیز در کتاب هوش آنی توضیح می دهد که بازاریابی برای نوجوانان کار آسانی نخواهد بود. زیرا آن ها استانداردهای برتری دارند که متناسب با سبک زندگی خود انتخاب کرده اند. و به دست آوردن وفاداری به برند در این گروه سخت تر از هر گروه دیگری است.

نویسنده سپس به تشریح مفصل و جامع از عادات استفاده نسل Z از شبکه های اجتماعی، حساسیت زیاد آنها نسبت به تولید محتوای شخصی سازی شده، عجول بودن آن ها و سرعتشان در تصمیم گیری، و نحوه برخورد آن ها با محرک های بازاریابی پرداخته و به بازاریاب ها توصیه می کند:

"اگر بتوانید، توجه آن ها را جلب کنید"


آنگاه در بخش پایانی کتاب هوش آنی در عصر ارتباطات، نویسنده به ارائه مجموعه ای از یازده راهکار، که از آن ها به عنوان قانون یاد می کنند، پرداخته و شیوه های اجرایی نمودن توصیه های مندرج در کتاب را در یک قالب منسجم و مفصل در اختیار خوانندگان می گذارد.

توصیه های مندرج در این کتاب به طور ویژه برای بسیاری از مدیران شرکت های ایرانی که هنوز در فکر بازاریابی انبوه هستند و برای شناسایی کامل بازار هدفشان، به خود زحمت نمی دهند مفید است؛‌روی ذهنیت آن ها از بازاریابی تأثیر خواهد گذاشت.

 این کتاب برای همه کسانی است که دوست دارند در عرصه رقابت باقی بمانند فرقی ندارد این رقابت در آموزش باشد و یا کسب و کار یا هر موضوع دیگری.

مشخصات کتاب
مؤلف: سارا وِیز
مترجمین: دکتر حسین وظیفه دوست نرگس رحیمیان
عنوان اصلی: Instabrain: the new rules for marketing to generation 2019
عنوان دیگر: قوانین جدید بازاریابی برای نسل Z
تعداد صفحات : ۲۳۶ ص.
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۴۰۰
نوبت چاپ: اول
موضوع: بازاریابی اینترنتی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۷۵۹۲-۲۷-۶

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید