رویکردهای پردازش سیگنال

رویکردهای پردازش سیگنال

موجودی: موجود نمی باشد.
65,000تومان
+

ارتباط بی سیم ابزار مهم برای اتصال هر شخصی در هر جایی از جهان و در هر لحظه ای از زمان است. علی رغم این که ترویج فن آوری های بی سیم مزایای بسیاری را به ارمغان می آورد، با این وجود واقعیت غیرقابل انکار این است که به دلیل ماهیت همه پخشی سیگنال های بی سیم، کاربران بیش از پیش در معرض حملات مهاجمان هستند. در این راستا امنیت ارتباطی بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

 کتاب  " رویکردهای پردازش سیگنال برای ارتباط لایه فیزیک امن در سیستم های بی سیم  چند- آنتنی"به بررسی رویکردهای پردازش سیگنالی که می توانند امنیت لایه فیزیکی در سیستم های بی سیم چند آنتنی را افزایش دهند، می پردازد. بدین منظور در این کتاب در فاز انتقال داده، تکنیک های پیش کدگذاری شکل دهی پرتوی امنیت به منظور تقویت سیگنال در مقصد مورد استفاده قرار می گیرند و کیفیت کانال شنودگر نیز بررسی می شود. علاوه بر این به منظور تخریب سیگنال دریافتی در شنودگر، نویز مصنوعی همراه با انتقال سیگنال اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در سناریوهایی که چند آنتن نمی توانند در یک تک پایانه قرار گیرند، استفاده از تکنیک های مورد مطالعه به سیتم های رله یا آنتنی توزیع شده تعمیم داده شده است. در مورد تخمین کانال، طرح تخمین کانال تبعیض آمیز، که از طراحی نویز سیگنال های آموزش به کمک نویز مصنوعی جهت افزایش اختلاف بین کیفیت سیگنال مؤثر در مقصد و شنودگر بهره برداری می کند، بررسی شده است. 

مشخصات کتاب
مؤلفین: پیتر هانگ | پنگ-چان لن | جی کوو
مترجمین: دکتر بهروز حیدری (عضوی هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی) | مهندس احسان عزیزیان | مهندس ایمان عباس زاده
عنوان کامل: رویکردهای پردازش سیگنال برای ارتباطات لایه فزیکی امن در سیستم های بی سیم چند-آنتنی
عنوان اصلی: Signal processing approaches to secure physical layer communications in multi-antenna wireless systems [2014]
تعداد صفحات : ۱۹۸
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران؛ ادیبان روز، ۱۳۹۸
نوبت چاپ: اول
موضوع: پردازش سیگنال ها | ارتباطات بیسیم | تدابیر امنیتی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۶۰-۸

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید