بسته بازاریابی | جشنواره نوروز ۱۴۰۳ تخفیف

بسته بازاریابی | جشنواره نوروز ۱۴۰۳

موجودی: در انبار
1,419,000تومان 12,000,000تومان
+

به مناسبت نوروز ۱۴۰۳ و به پاس همراهی شما عزیزان،‌ انتشارات ادیبان روز چند عنوان از بهترین‌های نشر خود در حوزه بازاریابی را در قالب بسته بازاریابی به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می‌دهد. بسته بازاریابی ادیبان روز شامل کتاب های زیر است:


بازاریابی کوانتومی (۲۰۲۱)

تسلط بر نگرش جدید بازاریابی برای مصرف کنندگان فردا

مؤلف: راجا راجامانار

مترجمین: سپیده نصیری | شهاب الدین شریف روحانی

**بازاریابی کوانتومی راهنمایی فوق‌العاده برای هدایت بزرگترین ساختارشکنی در بازاریابی تا به امروز است. این کتاب نقشه راهی مشخص به بازاریابان ارائه می دهد تا با این تغییر پارادایم، همچنان قدرت برند خود را حفظ کرده و به رشد آن ادامه دهند. این کتابِ حیرت انگیز و پرمایه را هر بازاریابی که نمی‌خواهد از دنیای پرسرعت امروزه عقب بماند باید بخواند.


بازاریابی انسان به انسان (۲۰۲۱)

مؤلفین: فیلیپ کاتلر | والدرمارفوئرش | آوی اشپانهولز

مترجمین: محسن قلی زاده کیسمی | سید مجتبی حسینی

**بازاریابی انسان به انسان با تأکید بر آن که انسانیت باید بر محصولاتی که می‌سازیم یا سودی که به جیب می‌زنیم ارجح باشد، به‌عنوان راهی برای حل مشکلات حاد انسان‌ها مفهوم بازاریابی را در قالب تازه‌ای بیان می‌کند. این کتاب محققان و اساتید دانشگاهی و دست‌ اندرکاران بازاریابی و بازرگانی را به یک سفر دور و دراز فرح بخش می‌برد و ما را تشویق می‌کند تا شیوه خودمان در بازاریابی را از یک قالب مصرف‌گرا به سوی قالبی برای خدمت‌رسانی زیر سؤال ببریم. همچنین ما را دعوت می‌کند تا به بازاریابی به‌عنوان ابزاری برای توسعه جامع‌نگر و همه‌جانبه در جوامع بشری و برای ایجاد یک کسب‌وکار ماندگار، بنگریم.


نسل پنجم بازاریابی (۲۰۲۱)

فناوری برای بشریت

مؤلفین: فیلیپ کاتلر | هرماوان کارتاجایا | ایوان ستیاوان

مترجمین: حسین علی سلطانی | علی صادقی

**کتاب نسل پنجم بازاریابی می‌تواند سرآغازی برای آشنایی مدیران کسب‌وکارها با پتانسیل‌هایی باشد که به واسطه تکنولوژی در دنیای بازاریابی فراهم شده است. استفاده درست و بهره‌مندی از بستری که به واسطه تکنولوژی‌ها در بازاریابی فراهم شده نیازمند اطلاعات، دانش و استراتژی است وگرنه صرف حضور در فضای بازاریابی آنلاین نمی‌تواند ضامن موفقیت شرکت‌ها باشد.

کتاب نسل پنجم بازاریابی تمامی اطلاعات و استراتژی‌های لازم جهت حضور مؤثر در فضای بازاریابی دیجیتال را در ۱۲ فصل گردآورده است. چالش‌های پیش روی بازاریابان در دنیای دیجیتال، استراتژی‌های جدید برای بازاریابی با توانمندی فناوری، و تاکتیک‌های جدید برای بهره‌برداری از فناوری بازاریابی از جمله مباحثی است که در این کتاب به آن‌ها پرداخته شده است. علاوه بر آن مفاهیمی همچون بازاریابی پیش‌بین، بازاریابی زمینه‌ای، بازاریابی چابک و بازاریابی پشرفته نیز مفاهیمی هستند که در نسل پنجم بازاریابی شرح داده شده اند. 


مدیریت محصول (۲۰۱۹)

راهنمای گام به گام  تسلط بر مدیریت محصول 

مؤلف: کوین برنان

مترجمین: حامد بختیاری | مهرداد محمدی یل سویی

**مدیریت محصول استراتژی عملگرا و شامل مجموعه‌ای از عملیات به هم پیوسته است که در تمام طول چرخه عمر محصول وظیفه هدایت محصول را بر عهده دارد. به بیان بهتر مدیریت محصول صرفاً توسعه محصول جدید نیست و علاوه بر این مهم، شامل برنامه‌ریزی، تأیید، پیش‌بینی، قیمت‌گذاری، و تصمیم‌گیری در خصوص آغاز به کار محصول و حتی استراتژی‌های کنارگذاری نیز خواهد بود.

راهنمای گام به گام تسلط بر مدیریت محصول، شامل توصیه‌های قابل اجرا و عملی درباره مهم ترین موضوعاتی است که مدیر محصول در مسیر ارزش آفرینی و کسب ارزش، درگیرشان خواهد شد و اجرایشان خواهد کرد.


بازاریابی برای نسل z 

قوانین جدید بازاریابی برای دهه هشتادی‌ها

مؤلف: سارا ویز

مترجمین: حسین وظیفه دوست | نرگس رحیمیان

**امروزه جمعیت نوجوانان و جوانان نسل Z یعنی محدوده ۱۳ تا ۲۴ سال نامیده می‌شوند، در حال پیشی گرفتن از جمعیت نسل هزاره (محدوده ۲۴ تا ۳۸ سال) هستند. نسل Z تقریباً ۴۰ درصد از مصرف‌کنندگان را تشکیل داده و بخش قابل‌توجهی از قدرت خرید را به خود اختصاص داده‌اند.

کتاب بازاریابی نسل Z به شما آموزش می‌دهد چگونه با روشی کارآمد با این نسل جدید ارتباط برقرار کرده و آن‌ها را به مشارکت دعوت کنید. با خواندن کتاب بازاریابی نسل z می‌آموزید چگونه به نسل Z آموزش داده، با آن‌ها تعامل داشته و آن‌ها را به برند خودتان علاقه‌مند کنید.


این است بازاریابی 

اگر یاد نگیرید دیده شوید، دیده نمی‌شوید

مؤلف: ست گادین

مترجمین: شهلا آقاپور | مهسا علی‌آقا

**این است بازاریابی یک کتاب در مورد ریشه‌ها است. درباره انداختن لنگر کار خود در اعماق رویاها، خواسته‌ها و جوامع کسانی که می‌خواهید به آنها خدمت رسانی کنید. در مورد تغییر افراد به بهترین ها و ایجاد کارهایی که می‌توانید به آنها افتخار کنید. کتاب این است بازاریابی در مورد هدایت‌گر بازار بودن است نه صرفاً هدایت بازار.


نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید