چگونه برندسازی مطالعه کنیم؟ (پیشرفته) | جشنواره نوروز

موجودی: موجود نمی باشد.
390,000تومان
+

به مناسبت فرا رسیدن بهار و عید سعید نوروز انتشارات ادیبان روز چهار کتاب برندسازی در سطح پیشرفته از بهترین های نشر خود را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می دهد. این بسته شامل کتاب های زیر است:


عملگرایی برند از قصد تا اقدام

مؤلفین: کریستین سرکار | فیلیپ کاتلر

مترجمین: احمدروستا | حسین‌علی سلطانی

**کتاب عملگرایی برند از قصد تا اقدام یکی از مهم ترین و جدیدترین آثار فیلیپ کاتلر پدر بازاریابیجهان و کریستین سرکار است که می تواند راهنمای مناسبی برای همه فعالان اقتصادیباشد تا بر نیکنامی خود، سازمان و برندهایشان بیافزاید و حس خوبی در انسان ها بهوجود آورنداین کتاب می تواند موجی جدید از فعالیت ها را در سازمان هایگوناگون به وجود آورد که نتیجه آن برند دوستی و برندپذیری بیشتر است.


مدیریت استراتژیک برند

مؤلف: الکساندر چرنو

مترجمین: حسین‌علی سلطانی | سیدرضا جلال‌زاده

** این کتاب برای مدیران ارشد بنگاه‌های اقتصادی به عنوان کاربران دانش، اساتید و همکاران دانشگاه و دانشجویان و دانش پژوهان و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته‌های مدیریت بازرگانی، مدیریت اجرایی، MBA، و مدیریت صنعتی در گرایش‌های مختلف مفید واقع شود.


اصول برندسازی در کسب‌وکارهای بزرگ

مؤلف: دنیزلی یون

مترجمین:عباسعلی حاجی کریمی | سیدرضا جلال‌زاده | بابک عزیزیان

**کتاب اصول برندسازی در کسب وکارهای بزرگ نشان می دهد که شرکت های گوناگونی مانند آی بی ام، آر ای آی، استارباکس و IKEA،چگونه همگی با موفقیت و با تکیه بر رویکرد مدیریتی خاص که فرهنگ، عملیات شرکتی و تجربیات مشتری را پیش می برند، فعالیت می کنند. رویکردی به عنوان "برند به عنوان کسب وکار".


موردکاوی  های مدیریت برند در ایران

مؤلف: فراز صادق وزیری

**کتاب موردکاوی‌های مدیریت برند در ایران حاوی کیس های ایرانی در حوزه مدیریت با توجه به بازار ایران می باشد. کیس های کتاب در مورد برندهایی است که نویسنده با آنها مراوده مشاوره ای با پروژه ای داشته یا به جهت معروفیت برندشان یا چالش هایی که با آنها مواجه بوده اند، در سخنرانی های سرکلاس نویسنده از آنها یاد کرده است.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید