کارآفرین اندیشمند

کارآفرین اندیشمند

موجودی: در انبار
130,000تومان
+

محتویات کتاب کارآفرین اندیشمند برگرفته از جدیدترین مباحث کارآفرینی است. این کتاب را می توان خلاصه ای از افکار و اندیشه های ایشان در حوزه فرصت های کارآفرینی، فرآیند کارآفرینی و کنش کارآفرینانه دانست. لازم به ذکر است که مترجم کتاب دکتر امیر امامی نقدی بر همین کتاب در مجله کسب و کارهای کوچک بین الملل به چاپ رسانده است که خواندن آن را برای درک بهتر کتاب به همه خوانندگان توصیه شده است.

در این کتاب فرآیند کارآفرینانه با تکیه بر کنش کارآفرین و تنش هایی که در مسیر کارآفرینی پدیدار می شود، به تصویر کشیده شده است. در این کتاب مشخص می شود که اقدام به سفر کارآفرینانه نه نیاز به هوش و نبوغ آنچنان دارد و نه به شانس و اقبال بستگی دارد، بلکه به واسطه کنش و اقدامات کارآفرین در سایه قضاوت و نگاه وی به آینده ای نامطمئن تحقق می یابد.  

کتاب کارآفرین اندیشمند مشتمل بر سه بخش است: در بخش اول، مباحث، چالش ها و تنش هایی را در مورد چندین دوسویه فلسفی مطرح می کند. در بخش دوم به ارائه کنش ها و مواردی پرداخته می شود که به خواننده کمک می کنند تا به جستجوی فرصت ها در محیط اغواگر بازار بپردازد. در نهایت بخش آخر کتاب متمرکز بر روح جمع گرای کارآفرینی است که برگرفته از رابطه تعاملی بین کارآفرین و دستاوردهای حاصله وی است. 

مشخصات کتاب
مؤلف: دیمو دیموو
مترجمین: دکتر امیر امامی (عضو هیأت علمی دانشگاه خوارزمی) | مهتا موقر
عنوان کامل: کارآفرین اندیشمند به سوی سفر کارآفرینانه
عنوان اصلی: The reflective entrepreneur
تعداد صفحات : ۱۴۶ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران؛ ادیبان روز، ۱۳۹۸
نوبت چاپ: دوم (۱۳۹۹)
موضوع: کارآفرینی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۶۲-۲
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید