شیوه بازاریابی محتوایی یک صفحه ای (2019)

شیوه بازاریابی محتوایی یک صفحه ای (2019)

موجودی: در انبار
235,000تومان
+

کتاب شیوه بازاریابی یک‌صفحه‌ای اثر شارما است که صاحب‌نظری برجسته در حوزه بازاریابی محتوایی است و کتاب حاضر را به تأسی از دن کندی، مبتکر ایده بازاریابی معناطیسی و طراح هرم معروف رسانه پیام بازار به رشته تحریر درآورده است.کتاب حاضر تلاش دارد با زبانی روان، مفاهیم اساسی بازاریابی محتوایی را به صورت کاربردی و بر اساس مثال‌های متنوع ارائه دهد.

دو ویژگی منحصر به فرد کتاب حاضر:

  • ساده‌سازی فرایند بازاریابی محتوایی
  •  ارائه راهنمایی گام به گام در نقشه سفر مشتری

وقتی برندها به دنبال پیشنهاد فروش منحصر به فرد خود هستند، در اغلب موارد نمی‌دانند برای تعریف یک داستان جذاب، از چه میزان توانایی برخوردارند. این کتاب به شما بینش ارزشمندی درباره نحوه تفکر درباره برندتان و داستان هایی که بیان می کنید را خواهد داد.

شیوه آموزش بازاریابی محتوایی یک صفحه ای به نحوی است که همه جنبه های دشوار و چالش برانگیز در بازاریابی محتوایی را در نظر می گیرد و به نحوی آن را ساده می کند که برای همگان قابل لمس باشد. کتاب حاضر طراحی کارامد، ساده و با ارزش را برای شما به ارمغان می آورد و اساساً راهنمایی در باب شیوه خلق یک استراتژی بازاریابی محتوایی هدفمند و در جهت دستیابی به موفقیت بلندمدت محسوب می‌شود. برای دستیابی به موفقیت، این کتاب شما را به آخرین سلاح‌های روز مجهز می‌کند.

دلیل اشتیاق برای ترجمه کتاب حاضر نیز احساس نیازی بود که بعد از ترجمه و انتشار کتاب‌های ساستک اثر اسمیت و گره‌گشایی با بازاریابی اثر دونالد میلر توسط انتشارات ادیبان روز و استقبال غیرقابل پیش‌بینی از سوی خوانندگان، دیده شد. 

مشخصات کتاب
مؤلف: پرافول شارما
مترجمین: امیر علم‌بیگی (عضو هیئت علمی دانشگاه تهران) | پروین حاجی آقا | الهام فهام (عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی)
عنوان اصلی: The one-page content marketing launch a winning content marketing strategy in 90 days (2019)
تعداد صفحات : ۲۶۰ص.
قطع کتاب: رقعی
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۴۰۰
نوبت چاپ: دوم(1403)
موضوع: بازاریابی
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۷۵۹۲-۱۴-۶
نوع کاغذ: بالکی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید