504 واژه ضروری پرستاری

504 واژه ضروری پرستاری

موجودی: در انبار
100,000تومان
+

کتاب 504 واژه ضروری پرستاری مهمترین و پرکاربردترین مرجع لغت برای دانشجویان رشته پرستاری به شمار می رود. این کتاب شامل 42 درس است و هر درس شامل 12 واژه می شود که در مجموع 504 واژه را تشکیل می دهد. این کتاب در کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری جزو منابع بسیار مهم است، حتی داوطلبان کنکور کارشناسی هم از این کتاب به عنوان کتاب مرجع استفاده می کنند.

در سرتاسر کتاب پیش روی، هر دو نوع تلفظ و فونوتیک انگلیسی و آمریکایی کلمات در مقابل آنها آمده و برای هر کلمه مثالی مناسب نیز طرح شده است. در بخش اول کتاب (504 بارونز) مثالها دقیقا همان مثال های کتاب اصلی 504 است، فقط به خاطر تناسب با تنظیمات چاپ حاضر، کوتاه سازی شده اند، همچنین در بخش واژگان تخصصی تلاش شده است تا مثال ها متناسب با همان رشته طراحی شوند.

در بخش دوم، 504  واژه از پرکاربردترین و مهمترین واژگان رشته پرستاری آمده است که نه تنها منبع کارشناسی ارشد و دکتری است، بکله برای علاقه مندان به رشته پرستاری نیز ضروری است. در صفحه 178، تمام کلمات بخش عمومی به طور خلاصه طراحی شده است. در صفحه 221، 110 قید، فعل، صفت و اسم پرکاربرد جمع آوری شده است. در صفحه 250 مهمترین و پرتکرارترین پیشوندها و پسوندها گردآوری شده اند.

مشخصات کتاب
مؤلفین: محمد طادی | جمیله کریمی
تعداد صفحات : ۲۵۶ص.
قطع کتاب: نیم وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۷
نوبت چاپ: اول
موضوع: زبان انگلیسی - کتاب های قرائت - پرستاری | اصطلاح ها و تعبیرها | مکالمه و جمله سازی (برای پرستاران)
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۰۳-۵

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید