ارتباطات بازاریابی

ارتباطات بازاریابی

موجودی: در انبار
320,000تومان
+

ارتباطات بازاریابی موثر با انتخاب مخاطبین هدف و طراحی راهبردهای گسترده و عناصر آمیخته بازاریابی برای دسترسی به اهداف در بازارهای هدف آغاز می گردد. به طور اساسی با هدف قرار دادن مشتری ها در ارتباطات، این عمل را آغاز می نماییم؛ اما ارتباطات ممکن است یک یا ترکیبی از مخاطبین را مورد هدف قرار دهد.

همچنین عنصر ترفیع در آمیخته بازاریابی، باید بخشی از عوامل ارتباطی سایر عناصر آمیخته بازاریابی بوده و در راستای آن نیز باشد. تا زمانی که مخاطبین هدف معین نشوند، نمی توان به روش موثر با عناصر باقیمانده، فرآیند برنامه ریزی ارتباطات بازاریابی تعاملی سازنده داشت. اینکه فقط  مخاطبین هدف را تعیین کنیم، کافی نیست: ارتباط گران بازاریابی باید مخاطبین هدف را نیز همانند فرآیند تصمیم خرید بشناسند.

تجزیه و تحلیل مخاطبین هدف، به ارتباط گر بازاریابی کمک می کند تا نیازهای اطلاعاتی مشتریان را ارزیابی نماید. هر گام در برنامه ریزی یک راهبرد ارتباطی، به مشارکت در ایجاد اهداف ارتباط کمک می کند. در فرآیند ارتباط، بازاریاب باید تعیین کند که قصد دستیابی به چه تاثیری را دارد. اما مشکل اینجاست که لیست ارتباطات ممکن نامحدود است.

با توجه به آنچه بیان گردید ارتباطات بازاریابی بحث مهم در کل فرآیند مدیریت بازاریابی می باشد. کتاب ارتباطات بازاریابی  در یازده فصل تنظیم شده است. 

مشخصات کتاب
مؤلف: اولیجیمی کیودی
مترجمین: دکتر حسین نوروزی (عضو هیأت علمی دانشگاه خوارزمی)| حامد بابابی
عنوان اصلی: Marketing communication
تعداد صفحات : ۳۵۶ص.
قطع کتاب: وزیری
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۷
نوبت چاپ: دوم (۱۴۰۲)
موضوع: ارتباط در بازاریابی
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۸۱۹۰-۹۰-۵
توضیحات: کتاب حاضر از سایت bookboon.com دانلود و ترجمه شده است.
نوع کاغذ: تحریر

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید