بسته توسعه فردی| جشنواره نوروز ۱۴۰۳ تخفیف

بسته توسعه فردی| جشنواره نوروز ۱۴۰۳

موجودی: در انبار
640,000تومان 544,000تومان
+

به مناسبت نوروز ۱۴۰۳ و به پاس همراهی شما عزیزان،‌ انتشارات ادیبان روز چند عنوان از بهترین‌های نشر خود در حوزه‌ی توسعه فردی را در قالب یک بسته به مخاطبان خود همراه با تخفیف ویژه ارائه می‌دهد. بسته توسعه فردی ادیبان روز شامل کتاب های زیر است:


پادیادگیری

رهایی از موفقیت‌های گذشته برای کسب نتایج شگفت‌انگیز

مؤلف: بری اوریلی

مترجم: حسین گایینی

**پادیادگیری یک گام ضروری اما غالباً نادیده گرفته شده برای یادگیری است. در حالی که اغلب مردم قبول دارند ما برای سازگاری با تکنیک‌های نوین پیشرفت دست به گریبان هستیم،‌ تعداد کمی از آن‌ها می‌دانند که دانش و مهارت فعلی ما می‌تواند مانع پیشرفت بیشترمان شود.

موضوع پادیادگیری کنار گذاشتن الگوهای ذهنی ناکارآمد قبلی و جایگزین کردن آن‌ها با الگوهای جدید است. شاید دشوار باشد اما تغییرات چشمگیری ایجاد می‌کند.

کتاب پادیادگیری شما را با این تغییرات روبه‌رو می‌کند. طی فصل‌های این کتاب با مفهوم پادیادگیری،‌ ضرورت و چگونگی آن آشنا می‌شوید و از چشم‌انداز تازه‌ای به موضوع یادگیری خواهید نگریست.

در این کتاب به ریشه‌های پادیادگیری پرداخته شده است،‌-چه هست،‌ چرا باید از آن استفاده کرد و چطور می‌توان از آن به‌عنوان یک اهرم قدرتمند برای خود،‌ تیم و سازمان استفاده کرد.


هوشیاری ذهنی

راهنمای کارآفرین برای شکل دادن به ذهن شما برای موفقیت بیشتر

مؤلف: مایکل سولومون

مترجمین: حسین‌علی سلطانی | عباس اسدی | نادیا کهریزی

**هوشیاری ذهنی یک کتاب خواندنی از مایکل سولومون است و برای کسانی نوشته شده که به فکر شروع کسب‌وکار خود یا ورود به دنیای کسب‌وکار هستند. این کتاب درکی عمیق از ویژگی‌ها و عناصر کلیدی به شما می‌دهد که به موفقیت ختم می‌شوند. 

هوشیاری ذهنی همچنین بینشی درباره شناسایی نقاط ضعف و کاستی‌هایی ارائه می‌دهد که منجر به شکست می‌شوند.

این کتاب خواننده را با مجموعه‌ای از موقعیت‌های واقعی و دشوار کسب‌وکار آشنا می‌کند. مضاف بر اینکه رویکردهای ممکن را برای رسیدگی به آن‌ها بررسی می‌کند. 

سپس در مورد نحوه رسیدگی به آ‌ن‌ها و فرآیندی که باید انجام می‌شد، بینش‌هایی را ارائه می‌دهد.


پکیج توسعه بهره‌وری فردی

مؤلف: تیبو موریس

مترجم: نیلوفر حدادی

**تیبو موریس یک بلاگر در زمینه پیشرفت شخصی و نویسنده است. به دلیل وسواس به خودسازی و مجذوب شدن به قدرت مغز،‌ خود را متعهد می‌داند که به دیگران کمک کند تا به پتانسیل کامل خود پی ببرند و به سطوح بالاتری از رضایت‌مندی و آگاهی برسند. 

در همین رابطه اقدام به نوشتن چهار جلد کتاب کرده تا به مخاطبین خود کمک کند اهمال‌کاری را کنار گذاشته و با اتخاذ استراتژی مؤثر به بالاترین سطح تمرکز و در نتیجه بهره‌وری خود برسند. این چهار جلد عبارتند از:


نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید