َََAccounting for Merchandising  in English

َََAccounting for Merchandising in English

موجودی: موجود نمی باشد.
30,000تومان
+

امروزه نیاز به زبان انگلیسی یکی از مباحث موردتوجه مراکز دانشگاهی و آکادمیک است. در تمامی عرصه های علمی و رشته های متفاوت دانش بشری زبان انگلیسی مزیتی محسب می شود که دنیایی بهتر فرا روی افراد می گشاید. علم حسابداری نیز از این قضیه مستثنی نیست. در سال های اخیر با ورود شرکت های خارجی به کشورمان که فعالیت اقتصادی دارند و گسترش ارتباطات اقتصادی با سایر کشورها فرصت مناسبی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته فراهم می کند تا بتوانند پیشرفت چشمگیری در این زمینه داشته باشند.

با وجود تعدد کتاب های حسابداری به زبان فارسی که جای تقدیر و تشکر از بزرگان این رشته دارد، در این میان هنوز جای منابع حسابداری به زبان انگلیسی که برای تدریس در دانشگاه ها، مراکز علمی – کاربردی و دوره های تخصصی کوتاه مدت مناسب باشد، خالی است.

این کتاب با توجه به نیاز دانشجویان دانشگاه ها و فارغ التحصیلان این رشته و نیز با توجه به بازار کار این رشته و با بهره گیری از کتاب های مرجع انگلیسی زبان، مانند اصول حسابداری انتشارات Wiley و حتی منابع پرکاربرد فارسی در حسابداری گردآوری شده است که کتابی کاربردی است و پاسخگوی نیاز دانشجویان، فارغ التحصیلان و فعالان این حوزه می باشد.

مشخصات کتاب
مؤلفین: کیانا امیری | راضیه رضایی
عنوان دیگر: حسابداری موسسات خدماتی و بازرگانی به انگلیسی
عنوان کامل: Accounting for Merchandising and Service Enterprises in English
موضوع: زبان انگلیسی، کتاب های قرائت، حسابداری
نوبت چاپ: اول
تعداد صفحات : ۲۰۴
مشخصات نشر: تهران: ادیبان روز، ۱۳۹۷
شابک: ۹۷۸-۶۲۲-۶۱۵۶-۲۲-۶

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید