ما در انتشارات ادیبان روز بیشتر از 10 سال است که با انتشار کتب دانشگاهی اعم از دروس پایه و دروس مشترک در رشته های مهندسی فناوری اطلاعات، عمران و معماری، مدیریت کسب وکار، روانشناسی، حسابداری، و زبان سعی داشته منابع دانشگاهی مورد نیاز دانشجویان و اساتید را در اختیار آنان قرار دهیم.

هم چنین مرکز نشر ادیبان روز به عنوان ناشر تخصصی مجموعه کتب 504 مربوط به تمامی رشته ها شناخته شده است. نشر کتب دیگر در زمینه های قانون و مقررات، روابط عمومی و تبلیغات  از دیگر فعالیت های ادیبان روزمی باشد. 


موسسه انتشاراتی ادیبان روز با بهره گیری از تجارب اساتیدمجرب به جهت توسعه علم و فرهنگ و تامین منابع درسی مناسب جهت دانشجویان علمی کاربردی، اقدام به چاپ کتاب هایی مطابق با رئوس و سرفصل های دانشگاه جامع علمی کاربردی در رشته های فناوری اطلاعات (IT)، تجارت الکترونیک، کلیه گرایش های مدیریت،روابط عمومی، و مهارت های مشترک نموده است.

در صورتی که اساتید محترم تمایل به همکاری و استفاده از کتب تالیف شده انتشارات را دارند، می توانند کتب مورد نیاز خود را از طریق سایت و یا تماس تلفنی سفارش داده و یک نسخه از عناوین در نظر خود را به عنوان هدیه و اعلام آمادگی انتشارات برای همکاری دریافت کنند. 

اساتید گرامی که مایل به همکاری  و نشر آثار خود توسط  انتشارات ادیبان روز هستند می توانند بصورت کتبی و یا تلفنی درخواست خود را با ما درمیان بگذارند.


از طریق لینک زیر می توانید لیست تمامی کتب منتشر شده در ادیبان روز را دریافت کنید.

دانلود لیست تمامی کتب منتشر شده در انتشارات ادیبان روز