ما در انتشارات ادیبان روز بیشتر از ۱۰ سال است که با انتشار کتب دانشگاهی اعم از دروس پایه و دروس مشترک در رشته ­های  زیر سعی داشته ­ایم منابع دانشگاهی مورد نیاز دانشجویان و اساتید را در اختیار آنان قرار دهیم

این موسسه با بهره ­گیری از تجارب اساتید مجرب به جهت توسعه علم و فرهنگ و تأمین منابع درسی مناسب، اقدام به چاپ کتاب­ هایی مطابق با رئوس و سرفصل­ های دانشگاه­ های آزاد، سراسری، و علمی کاربردی نموده است. همچنین مرکز نشر ادیبان روز به عنوان ناشر تخصصی مجموعه کتب 504 تمامی رشته­ ها شناخته شده است.

در صورتی که اساتید محترم تمایل به همکاری و استفاده از کتب تألیف شده انتشارات را دارند، می ­توانندکتب موردنیاز خود را از طریق سایت و یا تماس تلفنی سفارش داده و یک نسخه از عناوین موردنظر خود را به­ عنوان هدیه و اعلام آمادگی انتشارات برای همکاری دریافت کنند. 

اساتید گرامی که مایل به نشر آثار خود توسط انتشارات ادیبان روز هستند می ­توانند به صورت کتبی و یا تلفنی درخواست خود را با ما درمیان بگذارند.

از طریق لینک زیر می­ توانید لیست تمامی کتب منتشر شده در ادیبان روز را دریافت کنید.


تقدیرنامه ها

ستاد برگزاری دوازدهیمن کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک که با حضور اساتید و محققان دانشگاهی از داخل و خارج کشور، مسئولین عالی رتبه کشوری و کارشناسان برجسته کشور، ۲۸ آبان ماه ۱۳۹۷، در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، برگزار گردید، بر اساس بررسی های صورت گرفته، توسط کمیته انتخاب و معرفی کتاب مدیریت استراتژیک سال ۱۳۹۷ کشور، کتاب " راهبردهای شناخت و هدایت شکوفائی و مرگ کسب و کارها" تألیف جناب آقای محمدرضا حمیدی زاده را به عنوان کتاب مدیریت استراتژیک سال ۱۳۹۷ کشور انتخاب و مورد تجلیل قرار داد.

در شانزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت که سال ۱۳۹۸ در دانشگاه الزهرا برگزار شد، انتشارات ادیبان روز به عنوان ناشر برگزیده دانشگاهی معرفی شد.